Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha holnap ide...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha holnap ide jön és beszélni akar velem? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy fiú barátom, akivel tényleg csak barátok vagyunk, de úgy érzem, hogy Ő felőle kezd komolyabb lenni ez az egész kapcsolat. 10 éve vagyunk barátok, de én nem tudom vele elképzelni komolyabb kapcsolatot. Ő Németországban él, ritkán jön haza, mert ott dolgozik. Március 10.-én ment vissza, mert volt itthon én pedig március 14.-én eltörtem a lábamat, és ahogy megtudta, hogy mi történt rögtön jött haza mert, hogy egyedül mi lesz velem (pedig nem is voltam egyedül). Minden nap skypon beszélünk, mindent elmondok neki, mert megbízom benne. Így azt is elmondtam neki, hogy megismerkedtem egy nagyon kedves fiúval. Miután elmondtam neki kb. 2 napra rá beszéltem ezzel a fiúval és mondta, hogy nem akar tőlem semmit, mert tudja, hogy nekem külföldön él a barátom, mert hogy írt neki üzenetet. Ezen nagyon felkaptam a vizet fel is hívtam rögtön és megmondtam neki, hogy nincs szükségem ilyen barátokra. Azóta küldi az üzeneteket folyamatosan hív de én nem veszem fel mert nagyon elegem van már belőle. Írt egy üzenetet, hogy holnap jön haza és személyesen megbeszéljük, de én most egy ideig nem is akarok vele beszélni.


2014. ápr. 12. 23:00
 1/2 anonim válasza:
Szerintem beszéljétek meg a dolgot és béküljetek ki! (rontani semmin sem lehet)
2014. ápr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fish1 ***** válasza:

Milyen barát az, aki bekavar?...

A helyedben elmondanám neki, hogy nem akarok tőle semmit és legyen oly kedves a döntésemet tiszteletben tartani, mert azzal, ha bekavar, vagy erőlködik, csak az ellenkezőjét éri el, mint amit szeretne.

2014. ápr. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!