Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Két tűz között. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két tűz között. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel egy hónapja járok. Kezdetben nagyon szerelmes voltam meg minden, de mára mintha kialudt volna a tűz részemről. Az egyik osztálytársa iránt viszont heves érzelmeket táplálok titokban. Hozzá jobban is illenék szerintem, mivel jelenlegi párom nem egy észlény, lehet, bukni is fog, ráadásul csontsovány, ellenben az osztálytársával, aki hasonló alkatú, mint én. Ám úgy hiszem, ha szakítanék a barátommal miatta, annak tuti elmenne a híre felé, és biztosan nem kellenék neki. Bár lehet most sem kellenék, elvégre kinek kellek én, akinek van józan paraszti esze? :'D Mit tegyek? 15/L

2014. jún. 1. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
fedezékbe!
2014. jún. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
furcsa... szerintem ne itt kérj tanácsokat, mert téged, és őket senki sem ismeri közülünk...
2014. jún. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az is érdekelne, hogy látatlanban ki mit gondol.
2014. jún. 1. 14:19
 4/6 anonim válasza:
én beszélnék az osztálytársammal barátkoznék meg ilyenek és amikor közel kerülnék hozzá akkor finom mozzanatokból szerintem simán rá lehet jönni hogy szeret vagy csak egy barát vagyok :D
2014. jún. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet, de ő nem az osztálytársam, mégcsak nem is évfolyamtársam...
2014. jún. 2. 22:11
 6/6 Andrea Henrietta ***** válasza:

Én elmondom az én esetemet:

Én egy 6 hónapos (szar) kapcsolatot rúgtam fel egy fellángolásért, és bár nem jött össze, nem bánom hogy szakítottunk. Rendes volt a srác, meg minden, de nagyon málészájú volt... a kapcsolatunk kb már a legelején ellaposodott. Szóval szar volt az egész úgy ahogy volt.

És akkor elkezdtem vonzódni egy máski sráchoz a suliban (aki mellékesen nem akart járni velem...) De nem ez a lényeg

Azt akarom mondani, hogy értékeld a mostani kapcsolatodat. Ha úgy látod hogy van jövőtök és csak fellángolás, akkor maradj... ha viszont úgy érzed hogy nem, akkor lépj tovább. De ha más okot találsz a szakításra: pl nem érzel semmit iránta, nem tetszik x tulajdonsága stb. Ha nem úgy állsz eléje hogy egy másik srác miatt hagylak ott, akkor nem lesz gáz, és talán a másik is megörül annak hogy szabad az út.

2014. jún. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!