Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiuk! Miert csaljatok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Miert csaljatok a baratnotok? Es ha csaljatok akkor inkabb miert nem hagyjatok el?

Figyelt kérdés

2014. jún. 1. 18:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%

Azért, amiért a lányok is.

Megvan már a válasz akkor?

2014. jún. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem..mert a lanyok nem mindig csaljak meg a pasijukat.legtobb fiu csal
2014. jún. 1. 18:46
 3/16 anonim válasza:
Mert kényelmes nekik. Szerető annyi lehet, amennyit nem szégyell, de egy barátnő, akit ilyen könnyen be tud csapni, csak egy.
2014. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
32%

Kalandvagy, erdekesseg, ki akarja probalni milyen erzes massal...

Elhagyni? Egy kosza numera kedveert, hogy aztan meg ha nem jon be egyedul maradjon a jobbkezevel? Gondolj mar bele...

2014. jún. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
de szerintem egy fiu aki meg csal egy lanyt es forditva is ..ott nincs szerelem.legalabbis az a fel aki csal az nem szereti a parjat..:)
2014. jún. 1. 18:49
 6/16 Emberek ***** válasza:
100%

"nem..mert a lanyok nem mindig csaljak meg a pasijukat.legtobb fiu csal"

Ezt személyes sértésnek veszem. Léteznek normális srácok is! Csak te keresgélsz rossz helyen ;)

2014. jún. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

mert vmit amire vágyom a szexben nem tud vagy nem akar megadni

mert érzelmileg nem adja meg amire vágyom

mert már nem vagyok olyan fontos neki mint az elején, elhanyagol, meg önmagát is

mert biológiából adódóan kell a változatosság


Mondom mindezt úgy, hogy még sose csaltam meg a barátnőmet. Lett volna már rá lehetőség, de mindig megálltam.

De amikor igényem volt rá, ezeket az indokokat tudnám felsorolni. Nem tudom megmondani, hogy mi lett volna, ha épp több pia van bennem, stb.


És h miért nem hagyják el?

Mert amiket felsoroltam azon kívül minden mást csak ők tudnak megadni, egy futó kapcsolat nem. Szeretet, közös élmények, célok, tervek, összefonódott élet, stb.

Akinek nem volt még hosszú (értsd 5-10 év) kapcsolata, az talán nem is értheti azt ami ilyenkor az emberek fejében zajlik.

2014. jún. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nem nem...nem arrol van szo hogy engem is csalnak/csaltak..csak egyszeruen megkerdeztem...de azt mindig is allitani fogom hogy legtobb megcsalt FIU koveti el :)
2014. jún. 1. 18:54
 9/16 A kérdező kommentje:
es egy fiu reszegen is megtudja allni hogy ne csalja meg a baratnojet ha szereti? :)
2014. jún. 1. 18:55
 10/16 anonim ***** válasza:
Na egy tipikus idióta pics....a :)
2014. jún. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!