Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek még rendben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek még rendben lehetünk majd?

Figyelt kérdés

2014. jún. 2. 12:08
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem igen de ez kettőtökön áll :D
2014. jún. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ezek alapján kizárt, mert nem tudom
2014. jún. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Majdnem 1 éve vagyunk együtt, de ez a vizsgaidőszak a legnehezebb számára és nagyon nehéz munkát is vállalt. Alig van ideje, ki van készülve. Elkezdett nagyon hanyagolni, majd egy hete azt mondta, hogy már nem érzi azt, amit régen... Már nem vagyunk kapcsolatban, mert kényszernek érzi (mindig is ilyen típus volt) de mégis abban vagyunk, mert szeret és szüksége van rám. A helyzet az, hogy szabadon hagyom kicsit, de mióta ezt megbeszéltük, élőben iszonyúan kimutatja, mennyire szeret, a neten viszont mintha csak a barátja lennék... Találkozáskor kifakadt, hogy de mégis ugyanúgy érez, mint régebben... Aztán ha nem vagyunk együtt, teljesen belefeledkezik a mindennapokba. Van esély arra, hogy a vizsgák után visszataláljon hozzám? Éltetek már át hasonlót?
2014. jún. 2. 12:12
 4/9 A kérdező kommentje:
(véletlenül lenyomtam a küldést, mielőtt befejezhettem volna a kérdéskiírást :D)
2014. jún. 2. 12:13
 5/9 anonim ***** válasza:
persze hogy van esély rá :) a vizsgaidőszak szívás utána minden jó lesz meglátod és egy gyönyörű nyarat tölthettek majd el :) szval csak nyugi jó lesz
2014. jún. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mi az, h kényszernek érzi, h kapcsolatban legyetek? akkor elég egyértelmű.. azt nem értem csk h h lehettél vele 1 évig???
2014. jún. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
sose bírt működni kapcsolatban, kényelmetlen neki, mert olyan számára, mintha elő lenne írva, h KELL, írni KELL a másiknak, keresni KELL a másikat... addig volt laza és nyílt, amíg el nem értünk kb fél évhez, ott kezdett megijedni, aztán még inkább elmélyültünk, és most teljesen rájött a pánik is... most, h "szabadabb" sokkal vidámabb volt velem - így is hozzám kötődik, csak nem a kapcsolatot látja, hanem engem... ilyen szempontból jobb... de félek h teljesen elsodródik tőlem :(
2014. jún. 2. 13:54
 8/9 anonim ***** válasza:
jótanács: hagyd ott a francba
2014. jún. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

Hát persze,hogy van rá esély drágaságom.

El sem kell olvasnom a miérteket,elég ,ha tudom,hogy te vagy a nő,és aki hanyagolt/elhagyott téged az a férfi.

A párkapcsolatok 80%-át a nők szakítják meg...

Ez tény ,nem vita trágya.Aki meg férfiból van,az mindig is vissza fog járni a kútra inni,ha megszomjazik.

Tehát,ha rám hallgatsz,azt csinálsz ,amit akarsz,de ha nem,akkor is.

2014. jún. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!