Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan, hogy valaki egy bizonyos nőtípust vagy férfitípust vonz be az életébe?

Figyelt kérdés
Pl macsó férfi, aki folyton megcsalja, vagy hisztérikus nő, aki a környezete életét keseríti meg, ilyesmire gondolok

2014. jún. 2. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten. A lelkileg sérül, "életképtelen", mártír emberek domináns partnert vonzanak be - és tűrik, vagy újra és újra fejest ugranak rossz kapcsolatokba.
2014. jún. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
emberi játszmák
2014. jún. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. Amíg meg nem oldod a feladatot,addig újra és újra ugyanabba a helyzetbe kerülsz a következő emberrel is. Arendszer olyan,mint két mágnes. Mindig ugyanolyan tipusút vonz. 23/l
2014. jún. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Aham, értem...de pl egy visszafogott pasas egy szintén visszafogott nővel kerül kapcsolatba az átlagos dolognak tűnik...Unokatestvéremet szekírozza a testvére, hogy a párja(i) túlérzékeny, lelkileg sérült, és ő az ilyen nőket vonzza be az életébe, amúgy ki nem állhatja a csajt, azt képzeli, hogy a tesója párjai zsigerből utálják őt, mert ő csak ilyen nőket vonz be...szerintem ez egy nagyon egoista duma, és uncsitesóm már hozzám fordult, hogy nem bírja a nővére viselkedését, beszéljek vele már, unokanővérem alapba utálja unokaöcsém éppen aktuális barátnőjét...Na és persze Unokanővérem is jön, hogy "az a nő tehet arról, hogy rossz a kapcsolata az öccsével". Én megmondtam neki, hogy szerintem semmi gáz nincs a csajjal, tök normálisnak tűnik, kicsit visszafogott, de semmi gond nincs vele, de ez amúgy is az ő dolguk, és nem kellene beleártania magát a tesója kapcsolataiba...

Amúgy mániája, hogy a csajok közelébe férkőzik, kiismeri őket, aztán hirtelen vált, és addig áskálódik, míg szerencsétlen csajok hanyatt homlok nem menekülnek inkább...De ez a csajszi nem fog szerintem, mert úgy tűnik komoly a dolog és már tervezik az eljegyzést is. Ja, unokatesóim kora, a fiú 30 éves, a lány 35...és 35 éves fejével gondolkozik így. De amúgy is előszeretettel terrorizál mindenkit a családban, ha épp nem kerül be egy csajszi, akkor engem is szekíroz, ha van valaki, akkor arra jó vagyok, hogy nekem köpködjön rá...de ebből már elegem van...hiába beszélek neki, mintha a falnak beszélnék, csak a saját hülyeségét fújja...

2014. jún. 2. 15:45
 5/7 anonim ***** válasza:

igen. mindenki azt kapja amit megérdemel. de ezt nem úgy kell értelmezni, ahogy általában, hogy "megérdemled a rosszat", stb.

amit neked nem sikerült megoldanod magadban, azt keresed másban is. és fordítva.

ilyen párok azok a tipikus szerencsecsomagok, akik "nem tudnak egymás nélkül élni", mégis folyton veszekednek.

mindenkinek meg kell oldania a saját maga kis problémáit a fejében. csak ezután lesz olyan kapcsolatra esély, ahol nem "megérdemlik egymást" alapon jönnek össze, hanem ilyen mérgező dolgok nélkül, normálisan.

2014. jún. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Létezik, én csak az átvert, kihasznált nőket vonzom akik nekem sírják el a múltjukat és ami miatt velem távolságtartóak.


De legalább tudom, hogy egyikkel sem szabad belebonyolódni semmibe!


Ezért nincs már senkim 3 éve.


26F

2014. jún. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szinte mindig így van
2014. jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!