Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valakinek van egy bizonyos jellemhibája, amin ha akar se tud változtatni? És ha igen, akkor ez idetartozik? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

A barátom eléggé inkorrekt. A családjával, megesik, hogy a barátaival is, és velem is. Ezalatt olyasmiket értek, hogy hazudik, nem tartja be az ígéreteit stb.

Amikor felhozom neki, hogy ezek nem valami egyenes húzások, akkor azt mondja, hogy "Nem tehetek róla, én ilyen vagyok."

Létezik ilyen?

Mert én úgy gondolom, hogy ez olyan dolog, amin tudna ő változtatni, ha akarna, csak így kényelmesebb neki..



2013. ápr. 16. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Utolsó mondatodban benne is van a válasz szerintem,hogy így kényelmesebb neki és egyszerűbb ezt mondani.Tudna változtatni rajta,de nem akar.
2013. ápr. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Antimod ***** válasza:
Némelyiken nem könnyű. Viszont jó volna, ha legalább a törekvés megvolna benne rá. Sohasem késő elkezdeni.
2013. ápr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sz@rik a másikra és így mossa kezeit.
2013. ápr. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát igen, de ő nem törekszik rá, elkönyvelte magában, hogy ő ilyen és így kell elfogadni.
2013. ápr. 16. 12:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem akar megváltozni, bár elég gáz, ha egy kapcsolat azzal indul, hogy változzon meg valaki. Ez csak azt mutatja, hogy nem vagytok egymáshoz valók.
2013. ápr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezen speciel tudna változtatni, ha akarna. Ne fogadd el az ilyen vagyok választ. Hogy tudsz megbízni benne
2013. ápr. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ezt gyerekként is csinálta, nem szólt erre senki, nem foglalkoztak vele, sajnos ilyen is fog maradni,
2013. ápr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem... a kapcsolatait sem veszi komolyan....hogy lehet egy ilyen emberbe megbizbi...
2013. ápr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!