Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek abban, h tényleg létezik az a bizonyos, , egy egész életre szolo igazi, , szerelem? és mi van ha már elveszítettem? Bele vagyok betegedve. = (

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
én azt gondolom, hogy ez a generáció már nem alkalmas rá, nem komprumisszumképes. akiket még láttam hogy egy életen át együtt, ma már 60on felül vannak.
2010. dec. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

A szerelem időszakos állapot. 1-1.5 év átlagosan egy valódi szerelem. Ami nem is baj, tekintve a negatívumait. Aztán át kell váltania egy szeretetteljes együttélésbe. Ami viszont akármeddig tarthat a felek lelki szükségleteitől, állapotától, a kapcsolatba befektetett energiától, a felek vallási meggyőződésétől függően. A szerelem egyfajta módosult tudati és hormonális állapot is, egyszerűen nem tarthat örökké.


Jó lenne, ha maguk a fogalmak nem keverednének össze. Szerelem az, amikor testileg-lelkileg vágyom egy másik emberre, annak közelségére, érintésére stb. Szeretet, amikor azt akarom, hogy egy másik embernek jó legyen, adok neki, elfogadom őt. Ebből is látszik, hogy a szerelem inkább önző, a szeretet inkább önzetlen állapot.


Lehet valaki életünk nagy szerelme, és nem biztos, hogy vele fogjuk leélni az életünket. Sok ilyen példa van, rögtön itt van apukám... Sőt, én magam is ezt hittem egy időben. Aztán mégis túléltem. És most boldogabb vagyok, mint előtte. A jövőt nem láthatod. Így azt sem tudhatod előre, hogy életed nagy szerelme már megvolt és elvesztetted, vagy az csak egy nagy lángolás volt, aminél jön majd egy még nagyobb. Persze, ha ilyen negatívan állsz hozzá, akkor nem jön, ám ez nem az ő hibája, hanem te nem hagyod. Ha ezt belátod, változtatsz. Ha nem, akkor így maradsz, belebetegedve. A döntés mindenképp a tied.

2010. dec. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én hiszek benne,és bizony létezik..

15 éve vagyok férjnél,és még ma is dúl a szerelem köztünk..

Hülyeségnek tartom,hogy a statisztika szerint csak pár évig van szerelem,majd csak megszokás vagy szeretet van! Ez nem statisztika kérdése..Rajtunk áll vagy bukik az egész..

15 év alatt még most is ha a férjem elvisz vacsorázni vagy bárhová,úgy készülők mint az első randin..A férjem soha nem megy el úgy dolgozni,hogy ne ölelne át,ne mondaná,hogy szeret.Szinte alig várom,hogy jöjjön a munkahelyi szünetem mert ilyenkor csörög a mobil,és ha csak pár percet is de újra hallom a hangját.Sokszor átélem,hogy a férjem csak úgy hozz nekem valami meglepetést,egy virágot,csokit..Ilyenkor azt mondja,hogy neki ez megéri mert látja rajtam,hogy egy ilyen kis aprósággal is örömet okoz,és boldognak akar látni mindig..

Minden évben amikor megyünk nyaralni "nászútnak" vesszük..

Én hiszek az igaz szerelemben,mert éppen benne élek..Én úgy vettem észre ,hogy nem vagyok egyedül evvel,mert a környezetemben is elég sok boldog házaspárokkal találkozom(ismerek) akik nem csak a felszín miatt játsszák meg a boldogságot!Nem kell messzire mennem a férjem testvére 25 éve házas,és még most is bolondul a feleségéért ,és a sógornőm is imádja a férjét..Olyanok ők is mint két fiatal tini,pedig lassan 50 évesek...

2010. dec. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem hiszek benne már... nekem sajnos ki kellett nőnöm a tündérmesékből...
2010. dec. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"barátság és szerelem, elmúlnak hát van ilyen", "mondd ki, hogy ég veled, tudom ez a legnehezebb" Paksi Endre (Ossian)
2010. dec. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 De La Cruse ***** válasza:

A sok pasiváltás kiöli a szívből a szerelmet. De akit magadnak akarsz azt vidd át egy rostán. Például legyen őszinte, szorgalmas, intelligens és jószívű és ússza át érted az óceánt meg hozza el az ördög három aranyhajszálát vagy vágja le a sárkány hét fejét.

Kérjél tanácsot mutertól de főleg a faterodtól, hogy mit kell nézni a fiúban. Ne vidd ágyba rögtön a srácot és nézd meg, hogy szex nélkül is kitart-e melletted. Utánna had menjen a dolog.

2017. júl. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!