Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fontos vagyok vajon neki? Fontos!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fontos vagyok vajon neki? Fontos!

Figyelt kérdés
sokat dolgozik és mindig azt modnja hogy fáradt , néhányszor voltam nála és azt akartam hogy muatssa meg a környéket de a fáradtságra hivatozva nem tette.. ez amugy egy baráságból alakult ki én az elején nem akartam semmit de aztán adtam neki esélyt.most hogy megmondtam neki hogy nem akaok semmt , regényeket irok neki kb és alig ir vissza pár sort , de mondja hogy szert és hogy nem birná nélkülem de annyira nem is küzd. soha nem hivott még fel.. ezek után enm tudom mi legyen. azt se tudja hogy melyik iskolába fogok menni tovább pedig enm egyszer mondtam neki. és ezt is a fáradtságra fogta hogy nem tudta . és sokszor van hogy irok neki és nem igazán reagált a dolgaimra . volt hogy nem jött el egy fontos eseményre amire jóval elötte szóltam hogy jöjjön el .. már az elején azt mondta hogy nem tud szabadnapot kivenni , meg az elején mondta hogy nem biztos hogy el fog tudni jöni.. :// szerintetek ? köszi elöre is :)

2014. jún. 2. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
persze ;)
2014. jún. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mi persze ? :)
2014. jún. 2. 20:04
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

szerintem nem

ha nekem valaki fontos, akkor odafigyelek rá, még akkor is ha fáradt vagyok

2014. jún. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem nem vagy fontos neki. Ha fontos lennél, akkor érdeklődne irántad. És odafigyelne arra amit mondasz neki. Szerintem te sem keresd legalább egy hétig, semmilyen formában.
2014. jún. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Nem vagy neki fontos.
2014. jún. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem , köszi ! ment a zöld pipa
2014. jún. 2. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!