Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon érez irántam valamit az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon érez irántam valamit az osztálytársam?

Figyelt kérdés

Szisztok!

Elnezest, hogy nincsenek ekezetek, de telefonrol irom a kerdest.

Na,szoval, van az osztalyban egy fiu, aki nagyon bejon nekem. Joban vagyunk, a baratom, szoktunk egyutt hulyulni. Gyengeden arrebb lok, a labamra lep poenbol. Vicceket mond nekem, szokta a segitsegemet is kerni... egyutt nevetunk.. Mar csak egy a problema, hogy vajon mit is erez irantam. Baratsagot, vagy esetleg szerelmet?



2014. máj. 30. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Jajj de nem tudom...
2014. máj. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Drága csillag bogaram menyi idősek vagytok, ezt mindig le kell írni, mert ha 25 évesek vagytok és ezt csinálja akkor az egész mást jelent.
2014. máj. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj, bocsanat. Elkuldte mielott leirtam volna. :/ xd 14
2014. máj. 30. 14:10
 4/4 anonim válasza:
Ilyen idős korban, nembiztos. Sok mindentől függ. Pl. Személyiségetek. Ha ún. Népszerűek vagytok, nem. Azok mindenkivel ezt csinálják. Ha a srác visszahzódó, akkor lehet egy jel.
2014. jún. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!