Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy fiú sír egy lány után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú sír egy lány után az azt jelenti hogy szerelmes?

Figyelt kérdés
megmondtam a barátomnak hogy vége mert nem igazán figyel rám , nem hív , az igaz hogy mostanában többet tudtunk talizni. nem tudom hogy jól cselekszek e :S én csak amiatt ne lennék vele mert nem biztos hogy szret és hiába mondja a tetei nem bizonyitják...19/L 21/F

2014. jún. 3. 22:29
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
bolond aki sír egy lány után
2014. jún. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
100%
Az utóbbi fél évben akkor megbolondultam. Tudom, hogy szánalmas vagyok, bocsi. 20/F
2014. jún. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
vagy csak csípi a szemét a paprika spray!
2014. jún. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
jaj gyerekek komolyan légyszives :) megy zöld pipa mert formák vagytok de kérlek irjatok értelmes választ is
2014. jún. 3. 22:35
 5/27 anonim ***** válasza:
igen szánalmas vagy egy gyik
2014. jún. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
úgy látszik itt most csak hülyék vannak XD nem baj legalább felvidítotok :)
2014. jún. 3. 22:40
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Hh nem bizonyítják a tettei? Egyébként, lehet szerelmes, van aki nem mondja ki mit érez valójában, de attól még ott lehet a szívében.
2014. jún. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
sose hiv fel , nem jött el egy fontos eseményre , volt h lemondott talit fáradtságra hivatkozva ( téynleg fáradt de akkor is... ) igy is lehet szerelmes?
2014. jún. 3. 22:57
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat nem csak ilyenekről szól, majd megtanulod. És igen,szerethet.
2014. jún. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Gondolom dolgozik, próbálj megértőbb lenni vele. Tényleg sose hív fel, vagy csak nem hív fel, amennyiszer te szeretnéd? Te mit közvetítesz feléje? Mert ez is fontos ám. Mindkét oldalról kell működjön.
2014. jún. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!