Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam meg hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg hogy szeretem? Nagyon fontos! 13/L

Figyelt kérdés
szoval van xy (15) akivel 1 eve vagyunk baratok.Kb. 1/2 eve osszevesztunk,mert a bnom az en profilombol irt neki mindenfele baromsagot.Nagyon megharagudott ram, 1 honap utan bekultunk csak ki.Amikor nem voltam osszeveszve vele,elmondtam hogy az egyik osztalytarsa tetszik nekem.Azota valtozott a helyzet, mert beleszerettem xy-ba, akivel osszevesztem.Most is baratok vagyunk,sokat beszelgetunk elobe meg chaten us,de nem tudom hogy hogyan hozhatnam fel neki h tetszik es szeretnek tobbet mint baratsag...mit irjak neki?lecci szorol szora irjatok le h mit irjak mert otletem sincs..es nem akarom kockaztatni a baratsagunkat.SOS SEGITSETEK LECCI!!!Most fennt van chaten..vagy hnap/hnaputan a suliba elobe mondjam el neki?

2014. jún. 3. 21:02
 1/4 Haseki Sultana válasza:
AZ 'xy" Mickey egeret, vagy Donald kacsát jelent? 13 évesen ilyenen jár az eszed te neveletlen kis ribi. Inkább a Magyar könyvet fognád a kezedben, és a helyesírást tanulnád.
2014. jún. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1 TE vagy neveletlen h ilyeneket irsz egy vki szamara fontos kerdeshez.


2 ha leribizel magadbol indulsz ki..el lehet huzni innen jo messzire oksa?;) puszi :*


3 varok tovabbi ertelmes kerdeseket!!Koszi

2014. jún. 4. 05:28
 3/4 anonim válasza:

1:mindenképpen élőben!

2:fogalmazd meg te.ha szereted és elakarod neki mondani jöjjenek magától a mondani valók

2014. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oke,akk elobe mondom..de mar ezerszer elakrtam,de nem jon ki hang a szamon.. :( Meg csutortokig van suli, remelem addig osszeszedem a batorsagom es elmondom neki..
2014. jún. 6. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!