Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van ez minden este?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez minden este?

Figyelt kérdés

A lényeg minden este mikor van esélyünk együtt aludni akkor azt veszem észre hogy elalvás előtt sír a barátom :S nem tudom az okát és ha kérdezek más irányra megy el.

Reggelre meg ha misem történt volna amit furcsállok :S

Csak kezdek azon aggódni mi a baja ha minden este sír de nekem úgy tűnik nem csak akkor mikor velem van :S

szerintetek mi baja lehet?

1 éve vagyunk kapcsolatban.

És jún 16 én lenne majd a évforduló is.


16/L barátom 18/f



2014. jún. 5. 00:25
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
24%
Talán mert meglátott téged egy felcsatolhatóssal :D
2014. jún. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
34%
lehet büdös a szád és csípi a szemét
2014. jún. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
Nem halt meg neki hozzatartozoja...? Mostanaban vagy az elmult par evben/honapban?
2014. jún. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:

Nem halt meg hozzá tartozója csak a utóbbi hónapokban nem voltunk együtt és akkor elégé szép fenyegetést kapott a családomtól azóta meg elvileg megvolt a kibékülés és már 1 hónapja megint jól vagyunk csak nem tudom régen 6 évig bezárkózva élt azután összejött velem és lehet hogy a múltja miatt vagy esetleg a érzései okozzák azt hogy minden este álomba sírja magát? :S


1es és 2 es nektek meg ajánlom máshova menyetek trollkodni...

2014. jún. 5. 00:34
 5/52 anonim ***** válasza:
100%
Családi gondok lehetnek. :( Vagy valami mas miatt...nem szerelmes masba?
2014. jún. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell megfenyegetni valakit, én soha senkit nem kényszeritenék bele egy kapcsolatba. Azért sirhat, mert lelki bánata lehet, beszéld meg vele és legyél megértő, de ha ilyen módon megy nálatok a kapcsolat, hogy megfenyettétek, akkor nem tudom őszintén el meri-e mondani.
2014. jún. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
69%
nem akar veled lenni, nem szeret, csak fél a kiccsaládtól.
2014. jún. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
én az előző kapcsolatom után elég mély depresszióba estem sokszor van nekem is rossz kedvem esténként, de sírni soha nem sírtam csak könnyebb lett volna sírni mint megállni azt! szóval lehet lelkileg valami hasonló vagy épp ugyanilyen trauma érte és minden este felidézi vagy mondhatni átéli, de ezt csak akkor tudhatod meg ha megtörik a jég és elmondja! ne erőszakoskodj e téren vele mert sokat tudsz rontani a lelki állapotán. általában milyen a viselkedése és este miben változik meg?
2014. jún. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, ha törik, ha szakad. Egy férfi attól férfi, hogy tud sírni, de ha ilyen gyakran csinálja, akkor ott már komoly gondok lehetnek ( értsd valami komoly problémája lehet, családi, személyes, csak te tudod kiszedni belőle ).
2014. jún. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
Senki sem fogja tudni kitalálni látatlanba.. Viszont elég furcsának tartom hogy egy éves kapcsolat után nem hajlandó elárulni. Enyhén szólva sem normális ha valaki minden este sír lefekvés előtt.
2014. jún. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!