Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fiúk! Ha egy lány fél este a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy lány fél este a sötétben az dedós?

Figyelt kérdés

mert velem ezért szakított a barátom mert azt mondta h gyerekes vagyok és már elege van ebből..

szerintem nem vagyok gyerekes,és félni is csak kicsit félek..

16/L



2014. máj. 10. 22:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem kell félni sötétben a f asztól, nem bánt az :)
2014. máj. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Velem nem félnél, sőt kapaszkodhatnál egy testrészembe.
2014. máj. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem dedós.
2014. máj. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én aranyosnak tartom azokat a lányokat akik félnek egy picit a sötétbe :)
2014. máj. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát, végül is nem dedós ez szerintem... Vannak megmagyarázhatatlan dolgok a sötétben. Tudnék erről mesélni. :D
2014. máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha emiatt szakítana egy hülye...de hát gondolom elég fiatal ő is. Ha a bnőm félne én cipelném a sötétbe, hogy biztonságba érezze magát a karjaimba. :D
2014. máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én aranyosnak gondolom.

Barátod helyébe örülnék neki, hogy még jobban férfinak érzi magát az ember melletted, hogy megvédhet a sötétbe is^^

2014. máj. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. máj. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 WheneverYouWant ***** válasza:

Igyál pálinkát!!!

Nem dedós dolog mindenki fél valamitől...

sokszor filmekben látni a nagy "hősöket" akik legyőzik a félelmüket.. A való életben viszont rengeteg olyan félelem van amivel nem lehet mit kezdeni... az ilyenekről a legjobb elterelni a figyelmedet...

Ezt azért írtam mert a sötétben is lehet sok mindentől félni... nyilván ha attól félsz hogy van e valami az ágy alatt azt le lehet győzni. Megnézed egy párszor és meggyőzöd magad hogy tegnap se volt ott semmi ma sincs akkor holnap sem lesz...

De van egy jó tanácsom is addig. Hagyj valami minimális fényforrást a szobában.. tedd mondjuk "sleep" módba a géped és úgy villog az elején a bekapcsoló gomb nekem legalábbis így van... én is így szoktam aludni. Csak én nem azért hogy félek hanem ha este ki kell mennem vagy inni akarok vagy akármi akkor azért lássak valamit.

Ha ez se működik akkor igyál pálinkát!

2014. máj. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nyugi, én nem csak a sötéttől félek, de pl. éjjel a WC-t is alig merem lehúzni, szóval vagy befogom a fülem, vagy inkább egy vödör vízzel öntöm le. Ja, és minden villanyt felkapcsolok, sötétben meg sem merek mozdulni.

10 évvel vagyok idősebb nálad... (N)

2014. máj. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!