Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Haverjaim leborotválták a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverjaim leborotválták a szemöldököm este buli után és most a csaj nem áll velem szóba, mert ilyen társaságba vagyok. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
azon kivül,hogy nem megyek több buliba-.-
2014. máj. 27. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
38%

A csaj hülye :DD a haverjaid meg k urva nagy arcok lehetnek :D Egyébként ha annyira zavar rajzolj magadnak szemöldököt arra a két hétre míg visszanő :DD

L

2014. máj. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
a haverjaidat hanyagold :D hát majd kinő, a csajjal meg beszélgess akár ha csak facebookon is és adj számot arról hogy mekkorát csalódtál a barátaidban... aztán ha lepattint akkor akármit mond azért teszi mert hülyén nézel most ki és nem akar így veled mutatkozni, azaz egy felszínes r1bi, szval ez van türelem szemöldököt terem :)
2014. máj. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Rakj egy sebtapaszt a szemöldököd helyére. Kevésbé néz ki hülyén.


De lehet nem ez az első ilyen furcsa eset és ő nem kér ebből. Vagy pl nem tetszik neki, hogy holt részegre ittad magad és ezért azt tudnak veled csinálni, amit akarnak.

2014. máj. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A lány elég furi lehet, ha emiatt nem áll veled szóba. Én először ledöbbentem volna, utána meg ne haragudj, de jót röhögtem volna az egészen:) Nincs ezen semmi, gyorsan kinő, ha annyira zavar, akkor rajzolj magadnak, csak vigyázz az eleredő esővel. Egyébként mind a kettőt leborotválták vagy csak az egyiket?
2014. máj. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

xD

[link]


vágjátok ezt a részt? :D Már megint Malcolm

2014. máj. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak az egyiket,de nincs meg több mint a fél szemöldököm
2014. máj. 27. 13:26
 7/7 supra01 ***** válasza:

Ha igazán jó barátaid, és szereted őket, akkor nevess az egészen! Ezek a legjobb dolgok az életben! Ezeket fogjátok majd 20 év múlva is beszélni és röhögni rajta.

Ha a barátaid nem is a barátaid, és szívatás volt az egész, akkor hanyagold őket.

A barátnődet meg vígasztald meg valamivel :D

2014. máj. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!