Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nekem mért nem sikerül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem mért nem sikerül?

Figyelt kérdés

Üdv mindenki. 30 éves fiú vagyok. Szőke, kék szem, 182 magas 72 kg.


Eddig 2 kapcsolatom, volt amikből mindkétszer az érzéseimet a földbetaposva léptem ki. ( Megcsaltak mindkétszer )

Naphoszat járom a szabadidőmbe a várost, és megannyi párt látok, és mindig elszorul a szívem. Én miért nem találok egy lányt, aki teljes szívéből szeret, imádja ha rajonganak érte? Emlékszem még gyerekfejjel azt gondoltam, a nőket szeretni, tisztelni, becsülni kell, hiszen csodálatos teremtések, akik akkor is képesek eérzékeny mosojt produkálni, ha közben a lelkül szenved.


Ezt ma is így gondolom, de már tudom, nem mindig azt kapja az ember, amit ad. Tudom, sokak szerint túl érzelgős vagyok, de én ilyen vagyok.


Mértnem találok, egy olyan hölgyet, aki eképp gondolkozik, vagy legalábbis hasonlóan mint én?


Mindkét barátnőm molett volt, és kapcsolatunk eléjén nem értették, mit mondok azzal, hogy nálam a belső a fontos, a külalak másodlagos.


Szeretnék végre egy komoly kapcsolatot, de egyre magabiztosabban kételkedek magamban... :-(



2014. jún. 5. 23:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
de édes vagy
2014. jún. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

:-)


Az elgépelésekért elnézést. Tabletről pötyörészek :-)

2014. jún. 5. 23:53
 3/20 anonim ***** válasza:
63%

Először is, 30 éves korodra illenék férfinek lenned, nem fiúnak.


Amúgy meg a nők nem bírják, ha egy férfi érzelgős. Ez van. Legyél keményebb érzelmileg, és biztos megtetszel majd egy lánynak.


Elárulom, hogy a nők korrektség fogalmát nem igazán ismerik, és az olyan magasztos elveket sem amit te írogatsz, hogy belső a lényeg meg ilyenek. Az erősebbhez vonzódnak, ennyi. És az erősebb alatt nem feltétlenül a fizikailag erősebbet kell érteni. Hanem aki túlélő típus.

2014. jún. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
62%

#3-aska tévedsz!

Én ugyanúgy érzelgős pasi vagyok mint a kérdező és elég sok lánynak a környezetemben bejön, hogy én ilyen vagyok :) csak sajnos amit én keresek az nincs meg bennük, lehet túl magasra tettem a mércét

2014. jún. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet, hogy azért történtek ezek a megcsalások, mert "túl jó" szíved van? vagy mondjuk papucs vagy? bocsi, nem szeretnék bunkó lenni, de nekem egy kicsit ez jött le az írásodból. ismertem olyan fiút, aki nagyon kedves volt, etc. de állandóan nyalta a lány seggét, ami valljuk be, nem a legjobb dolog.. ennek eredményeként a lányok nem vesznek teljesen komolyan, azt hiszik, hogy bármit megtehetnek, például megcsalhatnak.. tehát ha egy kcisit érzed, hogy igazam lehet, akkor lehet, hogy ezen kell változtatni, hogy meglegyen a kiállásod, mint magabiztos férfi, és máshogy hozzáállni egy kapcsolathoz. el kell várni, hogyha te szeretsz, akkor ő is viszont szeressen, ne kihasználjon, egy bizonyos mértékig önzőnek kell lenni ebből a szempontból, de csak minimálisan. :)
2014. jún. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Ja én is ilyen vvagyok eredetileg, de aztán rájöttem, hogy így senkinek sem kellek. Ezért érzéketlennek és keménynek próbálom mutatni magam, meg tapasztalt csődörnek. Így össze is jött egy csajjal, ingyen leszopattam, de azért mák is kellett hozzá, mert elég ronda gyerek vagyok. :D
2014. jún. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Előző jól mondja. Ha hagyod, akkor a csaj fog irányítani téged, és azt csinál veled amit akar. Meg kell mutatnod hogy ki az úr a háznál, éreztesd vele, te vagy a főnök. (Persze nem úgy, hogy kihasználod szerencsétlent, hanem csak keményebbnek mutatod magad)

Azért beszarás hogy alig vagyok a te életkorod felénél több, de én osztom az észt :DD

2014. jún. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
a 3. -nak van igaza úgy értettem
2014. jún. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

"de egyre magabiztosabban kételkedek magamban"


Ez tetszett:-)) Ilyet sem hallottam még, hogy valaki magabiztosan kételkedik magában. :D


Hidd el vannak olyan nők, akik hasonlóképp gondolkodnak és bejönnek nekik az érzelgős pasik, szóval nem kell megváltoznod.

2014. jún. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem voltam papucs. Nem is áll szándékom azzá degradálni magamat.

Tisztában vagyok vele, hogy egy kapcsolatban mindkét félnek vannak igényi. Érzelgős vagyok? Igen. A kérdés adott, van e olyan lány aki ezt értékeli? Kezdek rá épbreni, hogy nincs. A megcsalás mindkét esetben, amiatt történt, mert jobban be jött neki a másik srác külseje. Nekem ez volt a válasz a miért kérdésemre.

2014. jún. 6. 00:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!