Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mit rontok el, mért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit rontok el, mért nem sikerül sosem?

Figyelt kérdés

Tudom, tele van a gyik ezekkel a kérdésekkel, hogy mindenki siránkozik, hogy nincs csaja stb.

Én már több lánynál is próbálkoztam, lehet nem a tökéletes módszerrel, de eddig egy sem adott még esélyt sem.

Valószínűleg a legnagyobb gond az arcommal van. Igazából magamnak egyáltalán nem tetszem, kerülöm a fényképezőket és tükröket.(persze nincs semmiféle fóbiám)

Nem érzem magam hanyagnak és ápolatlannak, csupán egyszerűen nem szép az arcom sajnos. Testalkatilag magas és vékony vagyok, rendszeresen sportolok, talán ezzel nincs olyan nagy baj.

Önbizalmam az arcomból és a sikertelenségekből kifolyólag nincs.

Annyira nem vagyok nagy dumás sem, szóval összességében nem állok jól, körülöttem meg állandóan kapcsolatok alakulnak, bomlanak, csak én maradok ki ebből és elég elkeserítő.

Szerintetek milyen tanácsot kellene megfogadnom, hogy jobban elfogadjam magam, legye önbizalmam és talán mindez sikert is eredményez.

18/F


2014. febr. 1. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:

"nem vagyok nagy dumás" - Rengeteg olyan srácot ismerek, akik a dumájukkal akkor is el tudják adni magukat, ha nem túl megnyerő a külsejük. Itt lehet az első probléma, ha unalmas vagy, nem tudsz beszélgetni a lányokkal, akkor elvágtad magad... Nem kell feltétlenül csajos témákra gondolni, egy rendes lány nem csak sminkekről, ruhákról, körmökről tud beszélgetni. ;)

Légy nyitott mindenre!

2014. febr. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs helyes vagy férfias arcod,akkor bele kell törődnöd a folyamatos elutasításokba,még ha magas és sportos alkotod is van.

A lányoknál a legnagyobb súllyal az arc esik számításba,ebben a korban kifejezetten.

Néhány kevés kapaszkodót tudok nyújtani.

Próbálkozz olyan lánynál,aki kicsit komolyabb,érettebb korához képest és a belső értékeket veszi figyelembe,de vele legyél kedves,figyelmes és fontos,hogy ne add fel sosem,folyamatosan keresd őt és közben ne ismerkedj más lányokkal,még neten sem!

Szintén megoldás lehet,hogy vársz pár évet,amikor már lecseng ez az időszak a lányoknál,de sanszos,hogy addigra már többségük komoly párkapcsolatban él és akkor sem lép ki belőle,ha már csak teher számára(lásd itt rengeteg hasonló kérdés).

Azokra pedig ne hallgass,akik azt mondják,hogy próbálkozz csúnyább lányoknál vagy pedig a belsőddel van a hiba.

Egyrészt miért jönnél össze olyannal,akihez nem vonzódsz,veled sem teszik ezt,nem igaz?

Ráadásul a csúnyább lányok is ugyanolyan magas igényekkel rendelkeznek arc szempontjából,sőt megalázóbb is,hogy ha ők utasítanak el,hidd el nekem...

Nem azt mondom,hogy csak a toppmodellekre hajts,jelölj ki egy szintet,ami alá nem adod és kész.Ezek hidd el,alacsonyabbak lesznek,mint a lányoké.

A belsőddel van a hiba dumát se vedd be.Ha nem tetszel egy csajnak,egy kicsit beszélget veled,valójában nem is figyel rád,nem akar megismerni,aztán fokozatosan leépít.Legalábbis a legtöbb,van amelyik felháborodva elküld.

Ajánlom figyelmedbe ezt a kérdést:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__53..

Távol álljon tőlem az általánosítás,de ez egyfajta támpontot adhat számodra,hogy milyenek is a mai nők és mit nem képesek elviselni egy nekik szexuálisan vonzó férfiért.

2014. febr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. febr. 1. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!