Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit akarok!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit akarok!?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel együttvoltunk most az egyik osztálytársammal van együtt de egyértelmű hogy nem szereti . Azóta voltam egy másik fiuval de pár hónap után szakítottunk. Azóta jópár hónap eltelt. Örülök mikor néha keres mert hiányzik. De eközben a másik fiu iránt is többet érzek mint barátság. Mostanában ő is szokott keresni és én összezavarodtam. Vonzódok mindkettőjükhöz és nem tudom kit szeretek jobban. Ezt hogy dönthetném el ??

2014. jún. 6. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hívd fel a tudakozót.
2014. jún. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sokszor csak akkor derül ki, hogy ki az igazi, ha az egyikkel megpróbálod. Aztán vagy rájössz, hogy jó vele, vagy továbbra sem tudod kiverni a fejedből a másikat, és akkor már tudhatod, hogy ő az igazi. Ha úgy érzed, hogy mindkettőt szereted, akkor egyiket sem szereted igazán. Talán nem is voltál még szerelmes soha, csak azt hitted. De van még időd rájönni, mit jelent az, amikor szeretsz valakit.
2014. jún. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod.Te érzed, hogy kit mennyire szeretsz.
2014. jún. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
keress egy harmadikat aki az előzö kettöt feledteti. viccen kivül :) ha az egyiket annyira szeretnéd akkor nem lenne a másik..
2014. jún. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!