Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire nagy gond, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire nagy gond, ha a barátomnak azt mondtam, nem akarok vele többé ágyba bújni a házasságig?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok a barátom 26. 3 éve vagyunk együtt. Nagyon szeretem, és tudom hogy ő is, de néha azt érzem rajta, hogy fél elköteleződni. Bőr ő azt mondja, hogy csak az egyetemmel akar végezni, meg picit melózni, de az még legalább 2 év. Valamint egy picit bizonytalannak érzem már egy ideje a kapcsolatunkat, mert a barátom egy évre Grazba ment ösztöndíjjal tanulni. Még fél év van neki hátra. Persze előtte jól meg voltunk, meg másfél havonta hazajön egy hétre meglátogatni. Nagyon szeretem, de szeretném különlegesnek érezni magam, szeretném ha megbecsülne ezért 2 hónapja azt mondtam neki, hogy nem fogok vele többet ágyba bújni a házasságig. Azóta sokkal tisztábbnak érzem a lelkem is, hozzátartozik, hogy vallásos vagyok. Ő azt mondja szeret, azóta is meglátogat, napi szinten beszélünk, viszont látom rajta, hogy zavarja a dolog. Tényleg ennyire megterhelő lehet ez a dolog?

2014. jún. 2. 11:45
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
93%
ez zsarolás.
2014. jún. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
96%
Ha már ágyba bújtál vele, akkor nem tökmind1?Ezt az elején kellett volna mondanod, hogy házasságig nincsen szex, hogyha annyira vallásos vagy.
2014. jún. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt hívják "pure" zsarolásnak. Komolyan ezzel akrod magadhoz kötni? Miért olyan fontos a házasság? Nem az a lényeg, hogy két ember szeresse egymást??

Annyira rühellem az ilyen h...lye nőket. Ennek az lesz a vége, hogy megcsal vagy elhagy. Mennyivel jobb ha kényszerből vesz el??????

2014. jún. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
87%
Egy jó párkapcsolatban a szex az alappillér. Ha mindketten vallásosak lennétek és ezt az elején elmondod neki, akkor teljesen normális, de így évek után rákényszeríteni... Olyan mintha ő azt mondaná, hogy ameddig nem végez a sulival, addig nem találkozik veled. Jó lenne az neked? Akkor kezdj el gondolkozni kicsit
2014. jún. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban hívő lennél, akkor elve szűz lennél és olyan párod lenne aki szintén így látja a világot.

Így ez nem más mint képmutatás és zsarolás összjátéka.

2014. jún. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
91%

Ha az én nőm ilyet mondana és komolyan is gondolná, repülne a fenébe, akármennyire is szeretném.:(

Ne zsarold.. vallásos vagy és így bánsz az emberekkel? Na, ezért nem foglalkozom én azzal, hogy ki az isten az az Isten... marhaság.. tejóéég!:)) Kiakasztottál.:)

2014. jún. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Természetes, hogy zavarja a dolog. Senki sem szereti, ha zsarolják, még akkor sem, ha ez szexuális zsarolás.


Ha vallásos vagy, akkor már a kapcsolatotok elején megmondhattad volna neki, hogy házasságig nincs szex. Most hiába hozod fel, hogy a vallásod miatt nem akarsz dugni.

2014. jún. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
92%
En a pofadba rohogtem volna es tobbe nem allnek szoba veled!
2014. jún. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, csak ne lepődj meg, ha nemsokára már egyedülálló leszel. Képmutató, buta liba vagy.
2014. jún. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Így is eleve alig találkoztok, másfél havonta látjátok egymást. És még akkor sincs szex? Kinek jó ez így? Örülnöd kellene, hogy kitart a kapcsolatotok ilyen távolságból. Kb két év múlva tervezitek a házasságot és addig nem lesz szex? Akkor ebből házasság sem lesz, mert a barátod nem fogja kibírni addig és teljesen igaza is lesz.

37F

2014. jún. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!