Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha én szerelmet érzek, de ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én szerelmet érzek, de ő nem és én kapcsolatot akarok, de ő barátságot akkor lefog s*arni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 5. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Megvan rá az esély.
2014. jún. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vagy kihasznál,de ez a legrosszabb esehetöség
2014. jún. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kb.
2014. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok. Itt ugyan egyikünk sem szerelmes, de én nagyon szeretem. Ő már nem biztos abban, hogy szeret annyira, ami elég egy kapcsolathoz. Szakítani fogunk, tuti. Ő azt akarja maradjunk barátok.:) Hát... szakítás után nem fogom tovább fájdítani a szívem, nem maradok a barátja, nekem nem menne.
2014. jún. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben. Velem jóban maradt, és szorosabb lett a kapcsolatunk. Nem lettem túl rajta, de nem szart le, és nem veszítettem el.
2014. jún. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Addig lehet, hogy a "barátod" marad, amíg nem lesz egy igazán komoly kapcsolata. Te meg addig reménykedni fogsz, hogy hátha..., közben egyre jobban beleesel. Aztán jön a pofára esés, mikor eljön az életébe a nagy szerelem, mert na, akkor fog les*arni! A helyedben megspórolnám ezt magamnak és hagynám a francba.
2014. jún. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor igen le fog.. és az a dolgod hogy te ugyanezt tedd vele.
2014. jún. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én kb nem szarnám le de távolságot tartanék az elötte levő szoros kötelékhez képest ami azt jelenti hogy érdekelne mi van a másikkal mint barát de csak mint barát...

Ilyen esetben ezt sokan úgy fogják föl hogy le vannak szarva... ha te is ilyen vagy akkor le leszel szarva... ha nem akkor barátok maradtok és pont a végére :)

2014. jún. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!