Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha van 1 fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha van 1 fiú aki tetszik nekem és lehet hogy én is tetszem neki? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Mert nem szeretném elsietni a dolgot. Haverként tekint rám. És kezdem úgy érezni hogy egyre jobban tetszemneki, mert Skypeol-ni szoktunk és múltkor is az írta hogy miért nem hívhat fel. De én félek vele beszélni. De mindig ő írrám! Mit csináljak? S.O.S

2014. jún. 6. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Korkülömbség?
2014. jún. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Fél év
2014. jún. 6. 13:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, hogy mennyi idősek vagytok, de a lényeg, hogy ha úgy érzed tetszel neki, akkor nincs veszíteni valód szerintem..

Tehát ne félj vele beszélni.Abban még nincs semmi, ha beszélgettek.

Mindenki fél belemerülni egy kapcsolatba, ezért maradnak a kapcsolatok többnyire felszínesek.Tesztelgesd, hogy tudd ő mit gondolhat, vagy érezhet veled kapcsolatban.A félelem azért lehet benned, mert a visszautasítástól tartasz.

2014. jún. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk szimplán kérdezd meg tőle, hogy akar-e tőled többet mint barátság.Vagy jelezheted neki, hogy egyébként helyesnek találod őt, éş el tudnád képzelni magad mellett.
2014. jún. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogd fel úgy az egészet, hogy nincs veszíteni valód.Persze azért a tisztelet az legyen meg benne, és fájdalmat ne hagyd, hogy okozzon neked vagy ne akarjon téged kihasználni.Ha mindent megpróbáltál, hogy észrevegye amit szeretnél és még sincs eredmény, akkor ne erőltesd.Mert millió fiú van még akikbe szerelmes lehetsz, vagy épp ők tebeléd.Ezért nincs veszíteni valód.A legjobb az lenne ha szépen várnál őrá, hogy van e komolyabb szándéka feléd, mert az ő dolga lenne megküzdeni a (szívedéřt).;)
2014. jún. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!