Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az osztályból tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az osztályból tetszik egy fiú, aki levegőnek néz. Össze vagyok zavarodva. Mit tehetnék? (bővebben a leírásban) 15/L

Figyelt kérdés
Ebben ez évben kezdtük a középiskolát, mindenkivel könnyen alakított ki kapcsolatot, viszont engem levegőnek néz év eleje óta, viszont egy-két emberen kívül (engem is beleértve) mindenkivel jól kijön, a barátnőimmel is. De sokan mondják, hogy amikor nem figyelek, akkor engem néz. Például: van mikor beszélek hozzá, és mintha meg se hallaná. Vagy, általában egy busszal járok haza vele, és a barátnőimmel is, de a fiú soha nem ül oda hozzánk, mindig a busz másik felében marad. Egyszer, mikor nem mentem velük, odaült a barátnőimhez és állítólag tök jól elbeszélgettek. Nem értem miért kerül engem...

2014. jún. 7. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy neki szimpatikus, azért. De ettől nem dől össze a világ, nem szerethet mindenki mindenkit :)
2014. jún. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De miért zavar, hogy kerül? Nem lehet mindenki mindenkivel jóban. Vagy esetleg tetszik és azért zavar?
2014. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen tetszik. (de így kezdtem a kérdést is..:D)
2014. jún. 7. 15:26
 4/4 anonim ***** válasza:
szia :) lehet h nem vagy szimpi neki, de akár lehet az ellenkezője is. ezt csak onnan gondolom, h én (jó mondjuk én lány vok, a fiuknál nem biztos h igy van), de régebb, ha tetszett egy fiu, sosem mertem ránézni, és amikor odajött a társaságunkba, a barátnőim rám néztek (mert ők tudták) én meg éreztem h elpirulok, és ink elmentem... pedig szerettem volna vele is lenni meg beszélgetni. de azt hallottam vannak ilyen ijedősebb fiúk is, akik szerényebbek. attól függ, ő milyen típus
2014. aug. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!