Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány nagyon jóban volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nagyon jóban volt azzal, akivel járt, aztán szakítottak, utána miért viselkedik vele úgy, mintha idegen lenne számára az illető?

Figyelt kérdés

Szakítás nem megcsalás miatt volt, hanem mert nem mentek a dolgok, szóval nem durva ok miatt.


De ha szakítás előtt, illetve még párkapcsolat előtt a lány a fiúval jóban volt, akkor a lány miért tekint úgy a fiúra, mintha idegen lenne számára, mikor anno jóban voltak?


Lányok miért teszik ezt? Nyilván nem puszipajtás szintre gondolok, hanem normál szintre.



2014. jún. 8. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:

*tapasztatalt*

Mert zavarban van a közelében, és nem igazán tudja, milyen legyen azután, hogy megszokott egy állandó kapcsolati szintet, ezért inkább abszolúte hidegen hagyja az illető.

Pláne így, hogy "simán" nem mentek jól a dolgok.

2014. jún. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én személy szerint azért szakítottam meg minden kapcsolatot szakítás után a pasikkal mert könnyebb nekem úgy felejteni. Amondó vagyok, ha kapcsolatként nem működött, az csak erőltetett feszengős valami lenne, nem barátság. Így nincs értelme...
2014. jún. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!