Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit tegyek. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek. A barátom egy őrült hába szeretem. Mindenen felkapja a vizet, semmit nem merek előtte csinálni mert mindig azon izgulok hogy el ne rontsak valamit. Kiabál velem, leéget a barátaim előtt. Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés
Mikor szid mindig aztmondja hogy dagadék vagyok foggyak le 10 kilót utána beszélünk..ráadásul minden nap lehord h milyen kva... vagyok meg hogy engem megba...tt az egész város rohadtkvavagyok . Tegnap este mikor összevesztünk annyin hogy mondtam neki hogy nemaludhat itt , felpattant az ágyamból és elkezdett kiabálni itt éjfélkor.. nekem rontott ököllel belevágott a karomba én erre lekevertem neki egyet (persze közbe hajtottahogy kvavagyok meg zsírbödön) erre aztán lefogott és a könyökével belevágott a mellembe a lábamat pedig lilára csipkedte.Mindenért mindig engem hibáztat.Kérlek s e g í t s e t e k!!!! 16/L ő pedig 21/F ja és többször megütött már.

2014. jún. 9. 09:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
És te ezek ellenére vele vagy? Gratulálni tudok csak hozzá...
2014. jún. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki! Az első ütésnél meg mindennek lehordásnál is ezt kellett volna tenned. És mond meg neki ha mégegyszer hozzád ér feljelented. Komolyan ha szereted akkor is dobd ki.
2014. jún. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Látjátok válaszolók, sosem csak az ostoba állat férfi a hibás, hogy olyan amilyen, hanem az ostoba állat nő is, hogy ezek ellenére még vele van.
2014. jún. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
vedd már fel a telefont :/:( és old fel a fészbuk tiltást.,:(( szeretlek <:((8
2014. jún. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen még vele vagyok . De teljesen terrorban tart hogy lemond minden rossznak az egész városba .Az előbb felhívott ésmitmondott megint? Menjél facebookozzál ..szo...djad más fszát meg nézegessed a pasikat.
2014. jún. 9. 09:58
 6/14 A kérdező kommentje:
4.válaszoló ki vagy? sztm összetévesztesz valakivel.
2014. jún. 9. 09:59
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki hogy vége. Különben sose lesz vége, a bántásnak. Írd meg neki hogy befejezted, és keressen egy olyan nőt akit szidhat mert, te nem vagy hajlandó tovább hallgatni. És ha még egyszer hozzád ér feljelented.
2014. jún. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#7 Már igazából ezt nagyon sokszor megtettem és mondtam is neki hogy feljelentem. Teljesen elborult az agya és szokás szerint nekemjött. Szakítottunk háromszor de mindig visszakönyörögte magát azzal a szöveggel h 'megváltozik' . Már nem birom lelkileg...saját magamon érzem azt hogy megbolondulok a hülyeségeitől a mindennapos vitáktól szidkozódásaitól és lassan pszichologushoz kell mennem.
2014. jún. 9. 10:10
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki és ne fogadd vissza. A fenyegetéseivel meg ne foglalkozz, ha elhord a város előtt mindennek, azzal csak saját magát fogja lejáratni, mert hamar kiderül, hogy ez nem igaz.
2014. jún. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
:( Kérdező, most azonnal szabadulj meg tőle! Ez az ember elmebeteg. Addig dobd ki, amíg lehet, sosem fog megváltozni! Ne hagyd, hogy tönkretegye az életed! Neked ettől csak jobb jár! Hidd el, nem tiszta fialás ez a fickó. Ha a lányom lennél, ami neccesen, de lehetséges lenne, akkor én gondoskodnék személyesen arról, hogy ne mehessen 10m-nél közelebb hozzád!
2014. jún. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!