Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Az őrült alkonyatr...

Mit tegyek? Az őrült alkonyatrajongó barátaim egy ostoba félreértés miatt azt hiszik "vérfarkas" vagyok!

Figyelt kérdés

Még négy napja átjött a szomszédom csehszlovák farkaskutyája és mivel többször is átjön hogy játszon a labradorommal azért most is átszökött. Játszottak az udvaromba mikor megérkeztek a barátaim viszont nagyot néztek a farkaskuyán. (én ezt mind az ablakból néztem) és mivel akkora nagy alkonyat rajongók szószerint azt hitték az a kutya ÉN VAGYOK!!! nem tudtam röhögjek vagy sírjak...mert még az egyik meg is kérdezte a kutyától Merci te vagy az? ezen már igazán elröhögtem magam mert nagyon bevették. Aztán a csehszlovák farkaskutya eltűnt a ház mögött (vissza futott a gazdájához) én meg pont rá pár másodpercre léptem ki a ház mögül. Néztek rám alig mertek hozzám szólni...(amin szintén majd nem elröhögtem magamat). Ez még semmi--- iskolában mikor odamentem hozzájuk azt mondták megbocsátasz egy percre? és férre vonultak csak én meg mentem utánuk. Az egyik elkezdi mondani a többinek biztos hogy vérfarkas! igen szerintem is! mivan ha Aroval meg a Volturikkal van? és még ilyen hülyeségeket beszéltek (de komolyan még jó hogy ők nem az igazi barátaim). És mikor észrevették hogy kihallgatom őket mindig mikor odamentem hozzájuk sikítozva félre vonultak!



S.O.S de komolyan ciki hogy az egész városnak kipletykálnak hogy egy farkas vagyok! Már ki..szottul elegem van ebből a hülye Alkonyatból!!!



2012. dec. 23. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
kamu, ilyen hülyék nincsenek
2012. dec. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ha hallanád meg látnád őket!!

Annyira hülyék hogy hogy... fehérre sminkelik a bőrüket azért hogy vámpírnak nézzenek ki! fekete ruhákban járnak és kamu fogakat akasztanak fel maguknak!!!

2012. dec. 23. 17:16
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem is kamu :D
2012. dec. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát jó lenne.... :((
2012. dec. 23. 17:21
 5/10 anonim válasza:
100%
Te nem vérfarkas vagy... Csak egy 12 éves fantáziadús unatkozó gyerek. Menj, építs hóembert, vagy b_szd pofán a barátaid hógolyóval, és akkor majd azt hiszik hogy Pókember vagy téli kiszerelésben. :D
2012. dec. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Megadjuk a bizalmat a kérdezőnek, hogy elhisszük, hogy őt ez komolyan foglalkoztatja.

Ha van valami épkézláb ötletetek, írjátok le, hogy segíthessünk. Ez az oldal erről szól.

Ott rontottad el a dolgot, hogy amikor megkérdezték a kutyát, nem te vagy-e, akkor nem jelentél meg előttük.

És utána, mikor láttad, hogy tényleg azt hiszik, hogy te voltál a kutya, nem világosítottad fel őket az ellenkezőjéről.

Gondolom, jó poénnak gondoltad, de ők egyáltalán nem.

Talán az lenne a megoldás /mielőtt még lesz valaki, aki el is hiszi/ hogy megpróbálsz velük beszélni. Elmeséled nekik azt, amit nekünk itt leírtál, és ha nem hisznek neked, akkor elviszed őket ahhoz a csehszlovák kutyához, remélhetőleg felismerik, hogy őt látták.

2012. dec. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
XDDD..
2012. dec. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Esetleg megmutathatnád nekik ezt a kérdést...
2012. dec. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
csak szívatnak ne vedd komolyan hagyd rájuk
2012. dec. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mutasd meg nekik azt a kutyat a szomszedbol
2019. ápr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!