Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy nyár kapcsolat jót tehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nyár kapcsolat jót tehet és szép emlékkel fog eltölteni később? (Ez esetben mit tanácsoltok? )

Figyelt kérdés
Van egy lány aki még "szerelmes" volt belém egész általánosban, én nem tudtam viszonozni mert hát "éretlen" voltam aztán családommal kiköltöztünk egy másik országba... Eltelt három év, neki aktuálisan senkije sincs. Ezen a héten újra rámírt facebook-on és valahogy, nagyon felkeltette az érdeklődésemet, nyáron szerintem lesz valami... De nem akarok gonosznak tűnni meg semmi ilyesmi de nyár végén boztos hogy be kéne fejezni a kapcsolatot. (Már próbáltam távolsági kapcsolatot de nekem nem megy...)Ez esetben mit tanácsoltok? Hagyjam az egészet vagy hogy csináljam anélkül hogy megbántanám? 17/F

2014. jún. 9. 16:35
 1/3 Zoé970 ***** válasza:
Inkább hagyd békén.Végén még komolyan veszi és tervezget aztán meg összeesik.
2014. jún. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vagy hagyd békén, vagy előre szögezd le neki, hogy nyár végén vége
2014. jún. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. Szerintem is az lesz hogy leszögezem neki. Köszi :)
2014. jún. 9. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!