Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meguntad a párod, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meguntad a párod, hogyan lehet mindezt elkerülni?

Figyelt kérdés
Főleg tapasztalt, hosszú távú kapcsolatban élők válaszaira várok. hogyan lehetséges állandóan fenntartani a vágyat a másik iránt? Valljuk be, manapság ez nagyon nehéz. Én férfi vagyok, és amikor nyáron kimegyek az utcára, az összes nő kivágott felsőben, cicit felpócolva jár, nagyon nehéz az ösztönökkel bírni. Ha pedig már az ember több éve ugyanabban a párkapcsolatban él, mindig jön a kísértés egy újabb kaland felé. Biztosan le lehet győzni ezt a dolgot, de az a kérdés, hogyan?

2014. máj. 22. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Nos pár dolgot kell fejben tisztába tenni :) A nyarat én is midáom, sok szép leányzó csodaszép alkatrészei szemügyre vehetőek, sőt fejben nyugodtan vetkőztesd le, vagy amit akarsz :D

Fejben :D Nem tudod, és nem is kell elfojtani, hogy ha egy szépet látsz. (beszólogatni,barátnő mellett látványosan bámulni, megjegyzséeket tenni nem illik. Szemlélődésről van szó, szépen kulturáltan) Amit elnyomsz az ugyanúgy ural, mint ha a függője lennél.

a másik, hogy érted: nem éri meg. Tényleg. Nekem ott van a párom (kontkértan feleségem 9. éves), és a b--ös életben nem találok még egy ilyen remek leányzót aki igy passzol hozzám. Az orgazmus meg 30mp jó esetben. (jó persze "vadászat", stb.. izgalma, de azt egy kisebb flört is megadja, pajkos összekaicsntás, összemosolygás, nem kell rögtön megcsinálni a motorháztetőn ehhez) Egészen egyszerűen nem éri meg és kész.


Ezek fejben dőlnek elé. Igen, döntés kérdése, de igy azért elég világos hogyan dönts nem? :)


A vágy fenntartása pedig abból áll, hogy sosem hagyjátok laposodni az életeteket. Mozogtok. Ide-oda mentek, megbeszéltek minden xirxart, és van időtök MAGATOKRA is egyenként. Nem kell összekötve lenni. Az egyik barátnőzni megy a másik sörözni a haverokkal, az egyik X hobbijával van el a másik meg Y. Ti magatok is egyénileg "legyetek rendben", magatokkal is törődjetek, ne csak a másikkal.

Szabit kivenni elhúzni 1-2 hétre valahová, megtörni a mókuskereket. Hidd el aranyat érnek ezek :)

2014. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vésd az eszedbe jol! Öt is unja valaki!
2014. máj. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én mikor hosszú kapcsolatba voltam mindig összejöttem egy csajjal.

Utána mindig rájöttem hogy milyen csodálatos barátnőm van éss jobban becsültem.

Csak ezzel az a gáz ha egy aranyos csajjal ismerkedik meg az ember.. akkor már ott a kísértés

2014. máj. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!