Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Huszon évesek! Mit szólnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszon évesek! Mit szólnátok, ha a párotok egyedül nyaralni menne?

Figyelt kérdés

Megyünk a párommal közösen is, de nyár végén egyéb okok miatt 3 hétig nem fogunk tudni találkozni, ő az egyetemi gólyatáborban lesz szervező, nem fog rámérni abszolút. Én arra gondoltam, hogy ebben a három hétben elfoglalnám magam és pár napra elmennék valahova külföldre egyedül világot látni. A páromnak már mondtam, a véleményét egyelőre nem szeretném leírni.

Ti mit szólnátok ahhoz, ha a barátnőtök előállna egy ilyennel? Hogyan reagálnátok? Örülnétek? Belemennétek? Vagy dacosan állnátok a témához?

22 évesek vagyunk (máskor is jártam már egyedül külföldön, amióta együtt vagyunk, azóta nem)



2013. jún. 18. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Én támogatnám, de aggódnék érte nagyon, ha egyedül megy. Mi úgysem tudunk találkozni, ő pedig miért ne nyaralhatna? Ha csak úgy simán nélkülem akarna menni, az bántana, de ha nem érek rá, akkor miért hisztiznék?!


Ezekszerint ő nem szeretné, hogy menj..


22N

2013. jún. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tök okés, ha ő sem ér rá.
2013. jún. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én idősebb vagyok és barátnőmnek szokott 1-1 hétre eltűnni, de ilyenkor ő mondja, hogy menjek erre-arra.

Ez nem az életkortól függ. Azt kell megbeszélnetek, hogy nem dacból mész, hanem elfoglalod magad.

2013. jún. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem ér rá, de ha ráérne sem akarna jönni, erre direkt rákérdeztem.
2013. jún. 18. 10:38
 5/10 anonim ***** válasza:

Tehát mi a véleménye? Ha ráérne se menne.. ezek ellenére nem szívesen enged el és duzzog?


Vagy nem gond neki, pusztán kíváncsi vagy mások mit gondolnak?

2013. jún. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mit szólnék? Szerintem teljesen természetes. Egyeseknek még kifejezetten szüksége is van erre. Csak azért mert egy pár vagytok, még nem kell összenőni.
2013. jún. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekünk volt már ilyen, ráadásul ott csak annyi volt, hogy a barátom elment a haverjaival egyedül nyaralni, mert ahhoz támadt kedvük.


Adtam neki egy puszit és jó szórakozást kívántam. Három napig nem is hallottam felőle, és olyan másnaposan, piaszagúan jött haza, hogy csodálom, hogy nem kapott alkoholmérgezést, ugyanis végigitták a nyaralást, de röhögtem rajta egyet, megvártam, amíg kipiheni magát és kész.


Szerintem nem para, ha külön nyaraltok...


22L

2013. jún. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A bizalmi téma nem túl jó közöttünk sajnos.

Nem örül neki, lényegében megsértődött, mert biztos majd összeszedek ott valakit, vagy nemtudom. Rákontráztam, hogy szerintem nekem több okom lehetne az aggodalomra, hiszen ő megy egy hétre hót részeg tinifruskák közé, szóval jól összevesztünk rajta.

Minden esetre nem fogom magamat hagyni, eleget nyeltem már. Ha úgy tartja kedvem, el fogok menni.

2013. jún. 18. 19:51
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha 22 évesen megteheted, h csak fogod magad, és elmész világot látni, akkor tedd! (ha tényleg ez az őszinte indokod, és nem az, h majd kacérkodsz vm mediterrán forróvérű dígóval)


amúgy tök igazad van, h neked több okod van a féltékenykedésre. én is voltam gólyatáborszervező, és húúú...


ne annyit mondhatok, h a féltékenykedés és bizalmatlanság sehova nem vezet. ennyi erővel akár most szakíthanátok, és nyugodtan végigpasizhatnád a nyaralásod, ő meg hülyülhetne a könnyűvérű elsősökkel. mindkettőtök jobban érezné magát mással flörtölve, mint a másik miatt féltékenykedve, idegeskedve, végül veszekedve. ha egymáséi vagytok, akkor nem kellene számítsanak a körülmények, a hely, a távolság, az alkoholszint, semmi.

sok sikert.

2013. jún. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én nem vágyom másra, pláne nem feküdnék bármelyik szembejövő ágyába, ha egyedül vagyok nőként külföldön. :) Azért ilyen helyzetben szerintem jó ha az ember tartja az idegenekkel a két lépés távolságot, nem ezért megyek :)

Jó lenne kicsit utazni és mellesleg jó lenne nem itthon agyalni, hogy vajon mit csinálhat éppen halál részegen a gólyáival...

2013. jún. 19. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!