Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lenne a helyes döntés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy.tanacstalan.lany kérdése:

Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés
Sziasztok.A barátommal több mint másfél éve együtt vagyok.A tavaj megismerkedtem egy táborban egy fiúval(a mi sulinkba jár) és egy lánnyal akikkel nagyon jóba lettünk.Mindig hárman mentünk mindenhova stb.vagyis mindkettõhöz közel kerültem.Tábor után a fiúval alig beszéltünk(hogy a barátom ne legyen féltékeny stb.).Most nemrég voltam egy 1hetes "buszos" kiránduláson.Õ is ott volt és megint közel kerültünk egymáshoz(nem kavartunk semmi smár...csak rengeteget beszéltünk és együtt ûltünk a buszon.Bevallotta az érzéseit és hogy szar hogy kapcsolatban vagyok mert szeret de nemakar minket a barátomtól elszakítani.A barátommal hetente Kb 2x találkozok,mert már nem sulis,és nagyon más mióta van munkája és sokszor veszekszünk.Választanom kellene:vagy a biztos megszokott,vagy az új de más.Kérlek mondjatok véleményeket,tanácsokat!Elõre is köszönöm.

2014. jún. 9. 20:09
 1/4 anonim válasza:
hát szerintem döntsd el melyiket szereted jobban, bár szerintem ha már nem tudsz dönteni 2 ember között egyike se szeretheted annyira.. és ezt nem beszólásként írtam. én is másfél éve vagyok együtt a barátommal és még egyszer se jutott eszembe hogy másnak esélye lenne nálam
2014. jún. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát ha megvan a vonzalom a másikkal próbáld meg vele. De csakis akkor ha először letisztázod a mostani pároddal a vitákat, illetve tisztázd te saját magaddal, hogy kit "szeretsz" jobban. Megéri-e a mostani kapcsolatod? Szereted-e a párod és mennyire? bár az elmondottak alapján kezdesz jobban vonzódni a második jelölthöz, így én azt mondom h vele légy inkább.
2014. jún. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Össze vagyok igazából zavarodva,mind kettõt nagyon szeretem
2014. jún. 9. 20:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, de szerintem az utóbbit válaszd, mert képes voltál beleszeretni, és a másikat "elfeledni".
2014. jún. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!