Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyes döntés ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes döntés ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogy van egy 3éves kapcsolatom 1 éve lakunk együtt .

elég sokat dolgozok van ö is és most ott tartunk hogy 2 hónapja csak a veszekedés megy hozzá teszem hogy tisztában vagyok vele hogy általában miattam van a probléma .

Viszont most úgy érzem " beleszerettem" egy lányba aki mellettünk lakik .Csak látásból ismerem a lányt attol független hogy mellettünk laknak de ha látom már jobb napom van


2014. ápr. 27. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
és miért veszekedtetek? mondjuk az se mindegy... ne spilázz túl egy fellángolást...
2014. ápr. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ismerkedj meg a lánnyal, ha szimpatikus cseréld le a mostanit
2014. ápr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

a veszekedések java miattam van ezzel tisztában vagyok.

Sajnos az a fajta vagyok akin a munka helyi stressz otthon jön ki és az elmult fél évben ebből akad rendesen

2014. ápr. 27. 10:28
 4/6 anonim ***** válasza:

A helyes döntés

1. tisztázni a szitut a mostani lánnyal, de úgy, hogy ne legyen több veszekedés végre

2. lehet szünetet tartani, kulturált módon próbaidős szakítás

3. meg lehet próbálni felszedni a szomszéd csajt, majd a dolog eredményének függvényében 1. vagy 2. megoldás.

2014. ápr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Beszéld meg a pároddal a dolgot, aztán szerezz be otthonra valamit, amin kiadhatod a dühödet, frusztrációdat pl. egy boxzsákot, vagy mit :P

Aztán ha otthon rendeződnek a dolgok, már a szomszéd csajra sem fogsz úgy tekinteni szerintem.

2014. ápr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszed, a szomszéd csajjal bármi megváltozna, ezért tűnik olyan vonzónak. Mivel a probléma a te stressztűrő képességed hiánya, hiába menekülnél újabb és újabb kapcsolatokba, semmi nem oldódna meg. Inkább otthon söprögessél, próbáld meg rendbe tenni a kapcsolatodat. És akár külső segítséggel is, de tanuld meg nem a szeretteiden leverni a munkahelyi problémáidat. Mit gondolsz, hogy esik ez neki(k)??? Sose leszel boldog ember, ha így folytatod.
2014. ápr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!