Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mindenki életében legalább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki életében legalább egyszer átéli, hogy elvesztette nagy szerelmét?

Figyelt kérdés

Szerelmi bánata lesz.


Szóval lehet ezt úgy nézni, hogy természetes?



2014. jún. 11. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
igen ez természetes , a filmeken van happy end, de ma már ott se:)
2014. jún. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha a viszonzatlant is beleértjük akkor igen,egyébként meg nem biztos...
2014. jún. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert ugye valahol természetes, hogy sok emberből a társadat nehéz megtalálni, de érzésileg meg olyan rossz érzés, hogy olyat szerettél, aki nem is való hozzá, de te mégis őt akartad.
2014. jún. 11. 12:39
 4/10 anonim ***** válasza:

filmeket ne vegyük alapul. ott olyan drámaiak a dolgok...

érdekesmód látszik a nyálas filmek elején hogy lesz vége, és az is hogy annak semmi köze a valósághoz.

2014. jún. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem biztos, de eléggé általános. Nagy valószínűséggel előfordul ilyen is az életünkben.

Én már veszítettem el egy nagy szerelmemet, de ha visszagondolok, örülök, hogy így történt, másképp most nem lennék együtt a második nagy szerelememmel, akivel sokkal boldogabb vagyok.

2014. jún. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is veszítettem már el. De szerintem minden okkal történik. Még ha akkor rossz is,később megérted miért kellett azt is átélned.
2014. jún. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kedves kérdező? :)
2014. jún. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

életem első nagy szerelme 2 év után hagyott el,egy hónapja most meg más csajjal van,nekem meg azt hazudta,hogy nincs ideje kapcsolatra.

Na hát képzelheted mit érzek...

2014. jún. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen =( és azóta egyik szakítás se volt olyan fájdalmas. Az exek közöl egyedül akkor lesz gyomorgörcsöm ha őt meglatom. Egyedül őt nem bírom megnézni fb-on már így 2 év szakítàs után se ( félek hogyha meglátom közös képen az új baratnőjvel kikészülök). És mindeközben együtt élek valakivel és komolyan mindennél jobban szeretem. Szóval szerintem sokmindenki számára van "az a bizonyos ex" amelyikből csak egy van es senkihez se fogható. Sajnos
2014. jún. 19. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
l
2016. szept. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!