Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki volt már igazán szerelmes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki volt már igazán szerelmes, de elvesztette a szerelmét, az érezte már ezt?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom, de sajnos vége. Őrült nagy szerelem volt, az első, igazi, egyetlen. Már nagyjából (2 év után lassan) azt mondom, hogy nem szeretem már, nem hiányzik. Épp csak olyan, mintha érzelmileg kiégtem volna. Egyszerűen semmi nem mozgat meg érzelmileg. Semmi. Minden olyan kis maszatolásnak tűnik ahhoz képest. Olyan "semmilyenembernek" érzem magam, aki csak van, teng-leng, de egyszerűen nem tudja igazán magával ragadni semmi. Ez meddig tart még? Mikor fog elmúlni? Mikor lesz az, hogy végre megint úgy érzek is valamit más emberek, vagy akármi iránt?


23L


2014. ápr. 28. 22:46
 1/5 WheneverYouWant ***** válasza:
100%

Kell egy nagy, fejre mért ütés amitől amnéziás leszel...

Hasonlóképpen éreztem már. Nekem is nagyon hiányzik az első nagy szerelem... Saját magam képesnek érzem arra hogy valaki mást is úgy szeressek majd de azóta sem találtam senkit aki megérdemelte volna. Szerintem Ő hozzá képest teszem túl magasra a mércét...

2014. ápr. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8 évig tartott. Azóta magas a léc...
2014. ápr. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajnos velem is kb. ez van, de már több mint 3 éve (igaz, ebben két pasi benne volt, és igazából mind a kettőt szeretem és hiányzanak sokszor). S nem is voltunk együtt, igazából elég reménytelen is volt. Amúgy szerintem addig tart ez, amíg magunkban elhatározzuk, hogy véget akarunk vetni a kínlódásnak, és elkezdünk dolgozni, hogy jobb irányban fejlődjünk. S tudom, ez nehéz, és lehetetlennek tűnik, nekem is, de más mód azt hiszem tényleg nincs. :(
2014. ápr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
en ereztem mar igy, es meg nem tudom mikor mulik el
2014. ápr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, de nem tudom ne-e lenne jobb. Én szakításkor csak olyan mértékű gyűlöletet éreztem ami engem is meglepett, a teljes szerelem amit addig éreztem átfordult haragba, semmi mást nem akartam csak ártani neki. Szerencsére racionális ember vagyok inkább az eszemre hallgatok így nem csináltam semmit, meggyőztem magam, hogy jobb ez így és tanulópénznek kell felfogni, végül is sok szép emlék maradt. Nemsokára lesz egy éve hogy szétmentük kb 2-3 hónap volt amíg teljesen kiiktattam a gondolataimból.
2014. ápr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!