Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lehet túltenni magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túltenni magam efféle megbántáson?

Figyelt kérdés

Igazából exem olyan rosszakat mondott rám, amik betaláltak és még hosszú idő után is fáj, ha eszembe jut.

Nem ilyen átlagos "h*lye vagy" kijelentések, hanem komolyabbak, amiket még én se tudtam elengedni a fülem mellett.


Embereket ér az életében rossz szók, de azokon túl van , nem foglalkozik vele. De engem még így nem bántott meg senki szavakkal.

Nagyon durva, hogy nem tudok ezen túllenni, lekattani erről. Tényleg a lelkembe tiport bele.


Elképesztő, hogy szavakkal ennyire lelehetett engem férfiként "ütni", elképesztőbb, hogy pár hónap után is fáj, amiket rám mondott szakításkor, meg felhozott egyrészt szakító indoknak.


Nyilván örülnék, ha elfelejteném ezt, de egyszerűen beugrik az agyamban, és ideges leszek. Nem gondolok rá, de jön magától.


Szóval komoly, hogy nem tudom ezt elfelejteni, gondolhatjátok, mennyire fájhatott, ha még mindig tud fájni.

Nem írom le, mit mondott, lényegtelen.


Hogyan teszitek túl magatokat ezen, amikor veletek történt ilyen?



2014. jún. 12. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Páromnak mondott nagyon komoly dolgokat az exe, amik mélyen megbántották és -alázták, sose lesz teljesen túl rajtuk. Bizonyos rossz tapasztalatok bevésődnek. Ő úgy tudta mégis nagyrészben túltenni magát, hogy egyrészt azóta már jobban érti és tudja, hogy miben nem volt igaza, miben volt nála sokkal jobban hibás a nő, illetve ami meg tényleg a hibája volt, azokban igyekezett és igyekszik folyamatosan fejlődni, és elég messze el is jutott.
2014. jún. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem ilyesmit exem még nem mondott, ellenben "jóbarátom" igen. Igazából úgy leszel rajta a legkönnyebben túl, ha túlzásokat letudod túlzásnak, az igazakat pedig elfogadod. Idővel meg fogsz békélni vele.
2014. jún. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Dettó ebbe a helyzetbe voltam!Rájöttem,hogy Ő tudta 100%ba,hogy a lelkemet tudja a legjobba bántani!Nos én szembe köptem,mikor ezeket sorolta Nekem...Aztán beleröhögtem a pofájába,és közöltem Vele,hogy 1 szerencsétlen barom,aki nem olyan gerinces,hogy békével váljon el!

Eltelt azóta 2 hét..engem is idegesít azért...De rájöttem,hogy 1 gerinctelen féreg,és hogy amiket mondott,nem fedi a valóságot!(szeret..és azért bántott)

2014. jún. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy az igazat mondta, vagy nem.
2014. jún. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
pofon kell baszni mielőtt belekzd a pofázásba.És elfelejti mit akart.
2014. jún. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Volt egy lány,akinek a fejéhez én is rengeteg szart vágtam,mert annyiszor megbántott és átvert és annyit ígérgetett,hogy jól esett lelkileg összemorzsolni.

Nem tudom,hogy mivel bántottak meg,de gondolkozz el rajta,hogy milyen okot adtál rá,ami miatt megbánthattak,ha pedig semmit,akkor ne törődj vele!

Mellesleg az a lány,akit megbántottam teljesen megérdemelte,amiket mondtam neki és állítása szerint neki is fájt,de ő mégis talált párt én pedig azóta se voltam képes senkivel se kapcsolatba kezdeni és szerintem soha nem is leszek,mert neki köszönhetően az összes nő egy büdös r*b@nc lett a szememben.

2014. jún. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kell összejönni az ilyenekkel. (jöhet a lepontozás, ha fáj az igazság) Csak magatokra mutogathattok ilyenkor, hogy összeálltatok egy ilyen trógerral.
2014. jún. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7.:Most úgy mondod,mintha a nők szentek lennének és tényleg egyik se érdemelné meg.Van amelyikkel jogtalanul bánnak így.De elég sok olyan akad aki rászolgál,mert kihúzza a gyufát.
2014. jún. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as

Nem tudom melyik részéből jön le az, hogy szenteknek állítom be őket.

Senki sem tökéletes, ez tény. De ez nem is tudom hogy jön ide, a választásról volt itt szó, hogy kiválasztott egy trógert, aztán sír. Nem is értem miről beszélsz.

2014. jún. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha szavakkal bántanak, vizsgáld felül a valóságtartalmukat. Ha igazak rád a vádak, nincs miért haragudnod, neked magadnak kell megvááltoznod. Ha nem igazak, megint csak nincs miért haragudnod, hiszen tévedésből, félreértésből alakult ki ez a véleménye.
2014. jún. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!