Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képtelen vagyok túltenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok túltenni magamat exbarátnőmön, mi a fenté tegyek?

Figyelt kérdés

Heti 1-2 alkalomkor találkozok is vele, de ez a legkevesebb. Ő már teljesen elfelejtett, túltette magát, azóta egy kapcsolatba majdnem bele is kezdett de aztán valamiért nem jött neki össze. Nem vagyunk rosszban, múlthéten voltunk is együtt lent beszélgetni, teljesen jól eltudunk dumálni egymással, csak nekem a szívem szakad meg, hogy nincs velem. Egyértelmű, és én is tudom hogy mi már nem fogunk járni soha többet, de ha csak belegondolok hogy összejön valakivel akkor megőrülök. Őszintén szólva túl sok kedvem sincs keresni mást, mindenkiben őt akarom látni... és már lassan féléve vége a kapcsolatnak amúgy. Első szerelmem volt, és úgy látszik nemtudok túllépni rajta :D Volt már valaki ilyen szituban? mi a fenét lehet csinálni?

19/F


2014. ápr. 7. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem beszélek vele, nem találkozok, nem futok bele, másfél éve szakítottunk, új barátom is van, de képtelen vagyok elfelejteni az exem.
2014. ápr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg lekötni a figyelmedet mással. Tanulás, sport. Tiltsd mindenhonnan, ne nézegesd sehol. Ne beszélj vele! Kerüld. Idővel jobb lesz, ha ezeket betartod.
2014. ápr. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a heti 1-2 alkalom találkozás az suliban van különórán. amúgy nem szoktunk találkozni, csak a múltkor volt egy kis találkára példa.
2014. ápr. 7. 12:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudnád visszaszerezni?
2014. ápr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem...
2014. ápr. 9. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!