Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátságból szerelem lehetseges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Daxika kérdése:

Barátságból szerelem lehetseges?

Figyelt kérdés
lehetséges, ha a lánynál már úgymond egyszer bepróbálkoztam? Tavaly év elején,1. osztály gimi eleje, nagyon belezúgtam, es rá is kattantam, de ő elmondta hogy nem is ismerjuk egymást, és nincs esélyem. Voltak időszakok mikor beszélgettünk, de nem nagyon beszélgettünk egy évig.2. osztály elején viszont nagyon osszevesztunk, es fel evig szoba se alltunk egymassal. Azota nagyon joba vagyunk, szamomra a legjobb lanybaratom akit valaha is megismertem. Azóta kezdem úgy érezni megint, mintha már többet éreznék iránta mint barát. Sosem voltunk meg ilyen jo kapcsolatba, szoval felek most mindentol. Szoba is hoztam mar azt, hogz mehetnenk nyaron bulizni, vagy inni, vagy valami, es erre csak annyit mondott hogy ez csak kettőnkön múlik, ő nyáron szívesen talalkozna velem. Nagyon félek attól ha megtudja érzéseimet, akkor megfog haragudni, viszont kezdek mar szeretetet érezni iránta. Amugy, minden bucsuzaskor olelgetjuk egzmast.

2014. jún. 14. 00:11
 1/5 anonim válasza:

Szia mond el neki amit érzel, de akkor ne vonja el semmi a figyelmét. Lehetőleg olyan helyen ahol csak ti vagytok de legjobb, ha a vallomás előtt teszel valami olyat ami különlegessé tesz. Nekem így volt az első barátnőm. Sok sikert. Ne elcsépelt helyszínen tedd pl mozi. Ritka szép helyre vagy hívd át játszatok majd utána lehetőleg szülők se legyenek a közelbe de ne sí

es fontos és figyelj rá.

2014. jún. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy három embert tudok aki rá van kattanva jelenleg, hiába mondta meg mindnek hogy nem lesz semmi, ugyanúgy próbálkoznak. Jelenleg ott tartanak hogy én totál összevesztem veluk es azt akarjak elerni hogz a lannyal összevesszek, de megbeszeltem a lannyal hogy nem engedunk senkit se a kapcsolatunkat babralni.. Azt se ertem rgg ota, hogy eloszor nagzon osszevoltunk veszve, es miota joba vagyunk mindent, ami tortenik vele elmond nekem, tolem ker tanacsokat stbstb... Nagyon tartok attol hogy o csak egz nagyon jo baratot talalt meg bennem, es nem fogja jo neven venni hogyha kiderul en tobbet eryek.. En amugzy arra gondoltam hogy nzaron majd elmennenk setalgatni, vagz nemtudom, nem is gondolotam meg sokat ra.. most keydett meg csak a nzar...
2014. jún. 14. 08:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Lehet, de ne betegedj bele, ha nem sikerül.

Udvarolj neki, kedveskedj, tedd magad még fontosabbá.

2014. jún. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Udvarolok, hizelgek is neha neki, segitek mindenben, de tenyleg, attól is tartok hogy lehet túl sok lesz neki belőle.. Nemsokára névnapja, el akarom hívni valahova, de azt se tudom hova kéne... Teljesen összevagyok mostmár zavarva :D
2014. jún. 14. 10:55
 5/5 anonim válasza:
Mondd el neki, mert utána mindig benned lesz a mi lett volna ha..? Lehet ugyanígy érez. Szurkolok.:)
2014. jún. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!