Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátságból szerelem és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból szerelem és párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Egy viszonylag friss barátságról van szó, legalábbis annak indult, de kezdek beleszeretni.


L



2014. máj. 21. 17:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
De ugye nem vagy te magad még kapcsolatban?
2014. máj. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? am akármi lehet csak mindkét félnek akarnia kell, na persze mivel te vagy a lány ezért a srác lehet azért is belemegy hogy megreszeljen vagy mert ugysincs senki a láthatáron, szval ha tényleg hosszutávra tervezel akkor várd hogy ő kezdeményezzen, de adhatsz neki bátorító jeleket csak ne ugorj egyből az ölébe
2014. máj. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A kérdésedre a válasz az, hogy igen. Sőt ez még jobb, mert így ismered is az illetőt. Én csakis így ismerkedem, lehet kevesebb csaj lesz az életembeb, de az a kapvsolat sokkal mélyebb és jobb.
2014. máj. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem, szingli vagyok egy ideje már.
2014. máj. 21. 17:35
 5/19 anonim ***** válasza:
Akkor semmi akadája szerintem.
2014. máj. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nekem eddig egyszer volt elég közeli barátságból, ahogy mondani szokták: barát zónából indult kapcsolatom, de sajnos nem lett jó vége.

Csak kellett neki valaki, hogy ne legyen egyedül, és mint kiderült később, az exe miatti űrt nem tudtam kitölteni. Még mindig szerelmes belé talán.

2014. máj. 21. 17:37
 7/19 anonim ***** válasza:
igen.. én az exemmel egy nagyon jó barátságból jöttem össze , persze nem siettük el hónapokig ismerkedtünk :) 1 és fél évig voltunk együtt :)
2014. máj. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem leírni, hogy tudja, hogy szingli vagyok.

Viszont korábban más nagyon tetszett nekem, és erről mi még beszéltünk is, igaz csak neten, írásban.

2014. máj. 21. 23:16
 9/19 anonim ***** válasza:
Olyan szeencsés némelyik srác. Kb nem csinálnak semmit és össze akar vele jönni egy csaj. Tudom, hogy ez így nagyon le van egyszerűsítve, de azért mégis. Nekem egyszer nem volt ilyen, minden esetben nelem kellett/kell megküzdeni, hogy összejöjjenek a dolgok. Mert alapból nem tekintenek partinak a csajok. Kezdek már belefáradni ebbe. Mindig küzdeni, hogy rendes legyek segítőkész, humoros, stb stb. Meh szerencsések egyesek.
2014. máj. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, nem kéne azért küzdened, hogy kedves és rendes, humoros legyél. Próbáld magadat adni, persze ahogy írták itt mások, hogy a humoros srácokat a csajok jobban kedvelik. És ezt én is alá tudom támasztani, bár nekem fontos ez mint tulajdonság. Biztos vannak olyan lányok is, akiknek kevésbé, vagy nem is fontos a humor.
2014. máj. 22. 12:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!