Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt akarom, hogy megőrüljön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt akarom, hogy megőrüljön értem egy srác. Ez a taktika mennyire jó erre?

Figyelt kérdés

Van egy srác,nagyon tetszik.A cél az lenne hogy odalegyen értem ahogy csak lehet.

Már többször csokoloztunk.

Sajnos a srác igazi hóditó tipus, virágrol virágra száll.

Buliban természetesen sorra hoditja a nöket.

Kérdés: miközben ö éppen hoditgat, azalatt én is hoditgassam a ferfiakat, netan csok, vagy jobb ha nem teszek semmi ilyesmit és csak vele foglalkozom?


2014. jún. 13. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen kis naiv vagy :) Azt hiszed érdekelné, hogy milyen pasikkal kavarsz, miközben ő más nőket fal és észre sem veszi, hogy ott vagy? Majd ha épp nem lesz nálad jobb akkor úgyis elég annyi, hogy odamegy hozzád te máris röpülsz a karjaiba, ha meg mégsem keres másik nőt. És szerinted csak neked fordult meg a fejedben a hódításai közül, hogy végleg magához akarják láncolni a pasit? Ha csak nem vagy valami miatt igazán kitűnő a többi nő közül, pl hozzájuk képest bombanő vagy, vagy milliárdosok a szüleid akkor semmi esélyed.
2014. jún. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pasizz cumizz le minél több embert akkor menő csaj leszel
2014. jún. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ramcsiii ***** válasza:
Egy tanács..Soha ne rohangálj egy pasi után se!Viszont,ha nem érdekled,akkor őt nem nagyon fogja izgatni,ha mással leszel..De ne süllyedj le olyan szintre,mint egyes csajok,hogy na most akkor mindenki megkap,mert szép vagyok..Emelf fővel járj,ne add meg neki azt az élvezetet hogy érdekel mit is csinál ő! Ha igazán érdekled,majd felkeres,de te akkoris tünj elérhetetlennek,ha mégsem vagy az..Minél jobban flangálhat utánnad,annál jobban érez majd valamit,vágyat,hogy meg szeretne szerezni..Csak azért van bulikban mindenféle libával,mert őket meg lehet könnyen kapni,de te sose légy olyan! Ha nem ő,de majd eljön az igaz érted is ;)
2014. jún. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3-as: csak kár, hogy már a kérdező is megvolt neki, ezek után nem lesz nagy kihívás számára.
2014. jún. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kolosszus22 ***** válasza:

3-as, azért túlzás amit írsz, emelt fővel járni és elérhetetlennek tüntetni magad 2 külön dolog. Könnyen a saját vermébe eshet az ember, ha valaki túlságosan játssza az elérhetetlent, az egy idő után a másikban az érdektelenséget fogja kiváltani, senki nem fog olyan busz után szaladni ami nem akarja felvenni.

27F

2014. jún. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ramcsiii ***** válasza:

Én nem azt mondtam hogy egyáltalán ne,csak hogy ne olyan naivan csinálja a dolgot,mint a mai kis p*csák..:)

Az az igazi,mikor egy férfi igazán tud harcolni ami kell neki és persze a nő idővel enged neki,de nem mint amiket ma csinálnak..Én báris olyan vagyok hogy senkivel nem állok le csak ugy buliba sem,akármennyire is tetszik..nem adom meg egy pasinak sem azt az örömet hogy szerezhessen egy újabb kalandot egy egyszerű csajjal.

2014. jún. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!