Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem, vagy nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem, vagy nem?

Figyelt kérdés
Összeismerkedtem egy sráccal,és egy hete járunk. Sajnos túl gyorsan léptünk tovább (2 randi után már jártunk).. Nem tudom mi van velem..nem érzem mindig a tűzt,és amikor csókolózunk se nagyon érzem. De minden nap gondolok rá,hiányzik. Szeretem amikor átölel stb. Valahogy még is furcsán érzem magam,nem érzem a "tüzet"..Ha a szakításra gondolok nagyon fáj és nem bírnám elviselni. Szerintetek szerelmes vagyok,vagy nem?

2014. jún. 15. 10:02
 1/8 anonim ***** válasza:
inracionális
2014. jún. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én "tüzet", rózsaszín ködöt, pillangókat, stb., soha nem éreztem a barátommal. Csak azt, hogy nagyon-nagyon szeretem, vele akarok lenni, jó mellette. Beszélgetni, szexelni, összebújni, akármit csinálni - jó vele, és ha nincs ott, nagyon hiányzik. Ez nekem elég volt pillangók meg tűz nélkül is, bár nem tagadom, az elején nekem is megfordult a fejemben, hogy ez vajon szerelem-e?

De felesleges volt rajta agyalnom, 6 éve együtt vagyunk, 2 hónap múlva esküvő.


Szerintem ne a hiányzó tűzre koncentrálj, hanem arra, hogy jól érzed-e magad vele. Ha jó vele, szeretsz vele együtt lenni, boldog vagy mellette, akkor szerintem még semmiképpen ne szakíts azért, mert nincs "tűz". Várd ki, mi lesz belőle. Nekem azóta se volt tűz, de egyre jobban szeretem.

2014. jún. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Alakul. A kapcsolatokban, érzelmekben is lehetnek fázisok.
2014. jún. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) ment a zöld mancs
2014. jún. 15. 10:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Jobb is ha nem érzed a tüzet és nem is éreztél még. Hidd el én már éreztem tüzet, múltkor amikor elégettem a faágakat meg egyebeket és mezítláb voltam véletlenül beleléptem a parázsba, na én akkor éreztem tüzet és nem is kicsit, és nem volt kellemes.
2014. jún. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
kíméljél meg az ilyen válaszoktól...
2014. jún. 15. 15:31
 7/8 anonim ***** válasza:
06-15 11:41 válaszoló vagyok. Bocsi hogy hülyéskedtem, nem vagyok amúgy ilyen, de már elegem van az ilyen kérdésekből hogy szerelem vagy nem szerelem stb. Elmondom neked és mindenkinek olyan hogy SZERELEM nem létezik. Az csak emberek találták ki, reklám meg minden. Azt hogy szereted amikor átölel se szerelem, hanem te is azok közé tartozol aki vágyik szeretetre másik ember szeretetére. De se a kutyák se a többi állat se az ember között nem létezik szerelem amit sok ember meg te is gondolsz. Férfi meg nő között barátság meg kémiai "kapcsolat" létezhet ahogy a kutyák között is, kefélnek, megszagolják egymást és ennyi. Ilyenek az élőlények. Az hogy gondolsz rá azért vanmert gondolom adott neked törődést és szeretetet de ha találkoznál 100-200 másik emberrel mondjuk és ugyanúgy és még tetszene is neked az a 200 ember ugyanúgy átölelne téged, "törődne" veled ugyanazt éreznéd mint mosst. ÉS 200 emberbe biztosan nem lennél "szerelmes", .. Azért szoktak "szakítani" is a egymással azemberek,, megunják egymást, keféltek párszor, utána megunták mert nincs már "kémiai" kapcsolat közöttük, tehát "látták" egymást és ennyi, tehát nem volt akkor sem szerelem. Persze van olyan hogy valakik életük végééig együtt vannak de az megint más ők hűségesek egymáshoz,,.. Tehát ha te meglátnál egy másik srácot, aki ugyanúgy kedves lenne veled, és még tetszik is neked,, uyganúgy idővel ő is hiányozni fog neked, meg a többivel és a többivel,, de nem leszel szerelmes mert az nincs.Minden ember idővel megunják egymást, főleg ha állandóan együtt vannak.
2014. jún. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmesebb választ:) értelek téged és igazad van
2014. jún. 23. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!