Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elfogadhato-e az a dolog,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadhato-e az a dolog, hogy egy volt pasim testeveret szeretem, es vele vagyok parkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Par evvel ezelott,titkos parkapcsolatom volt egy pasival (az egesz csak a csokolozas volt,szorakozas szempontjabol voltunk neha napjan egyutt)...Most mar 3 eve vagyok a testverevel,es szeretjuk egymast,de nem lehetunk egyutt hisz tud a regi kalandokrol...Mikor harman vagyunk egy teremben,akkor furcsa a helyzet kozottunk,de maskor nem

El fogadhato-e az a dolog,hogy regen egyikkel voltam,es most a masikkal?A mostani pasim,csak rovid tavon tudja elfogani azt a dolgot,hogy regen szorakoztam a tesojaval...Miert nem lehet elfogadni hosszu tavon is,ha rovid tavon el lehet?



2014. jún. 15. 13:11
 1/3 anonim válasza:
szerintem elfogadható, hiszen ezekszerint te az utóbival érzed jól magad, illetve ha a tesójával nem volt semmi komoly, akkor nincs miért aggódni. :)
2014. jún. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A volt pasim öccséhez feleségül mentem.
2014. jún. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi komoly,csak gyermek kori szorakozas...de nem volt tobb mint csok.....csak az a helyzet,hogy furcsan erezzuk magunkat,mikor az illeto kozelunkben van
2014. júl. 2. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!