Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elő szokott fordulni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elő szokott fordulni olyan dolog, hogy egy párkapcsolatban a két embernek elég eltérő a személyisége?

Figyelt kérdés
És ha igen, akkor az úgy "működik" is?
2013. nov. 1. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon számít az is, hogy melyek azok a pontok, amelyeknél a két partnernek eltérő a személyisége.


Vannak jellemvonások, amelyekre nézve fontosabb, hogy meglegyen a közös nevező, mint egyéb tulajdonságoknál.


Adott párkapcsolatban a harmóniát nem feltétlenül azok a tényezők biztosítják, amelyek egy másik párkapcsolatnál érvényesek.

2013. nov. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen...de sok közös is van bennünk.

Valahogy az ellentétek vonzzák egyymást.


Én pörgök, ő nyugodt

Én locsi fecsi, ő szőfukar

Én nyílt ő zarkózottabb

Én nem vagyok annyira céltudatos, mint ő

Én kicsit kishitű, neki van önbizalma


De mindketten határozottak vagyunk..

Egy jövőképünk, az értékrendünk....meg sok más közös is van

Igazaból úgy néz ki működik, 5 éve vagyunk egy pár, már házasok

2013. nov. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, miben tér el. Van, amiben hátrány, van amiben kimondottan előny.

Például a párom elég hirtelen haragú, én viszont nagyon nyugodt és türelmes vagyok. Így kiegészítjük egymást.

De sok esetben kizáró ok. Például ha az egyik fél spórolós, a másik meg egyik napról a másikra él, jó eséllyel nem lesz hosszú az együttélésük.

2013. nov. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez tényleg attól függ úgymond, nálunk is én vagyok a temperantumosabb, hamarabb felkapom a vizet, párom nyugodtabb természetű.
2013. nov. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!