Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek fair dolog ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek fair dolog ez egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Lassan 3 éve van barátom, kb 2 évig minden felhőtlen volt meg minden. Aztán valahogy már nem vártam a találkozásokat, az együttléteket sem akartam, 2 hónapja szakítottunk. Mikor elmondtam neki hogy nem szeretem már, könnybe lábadt a szeme, elkezdett sírni hogy neki én vagyok a mindene és nélkülem nem tud élni. Visszamentem hozzá, nem tudom hogy lépjek ki ebből az egészből mert szeretem de nem úgy ahogy eddig csak mint ahogy egy közeli barátot és nem szeretném megbántani mert félek hogy kárt tesz magában.... jah, és nemrég megtetszett egy másik srác... SEGÍTSETEK!!!! 18/L

2014. márc. 25. 17:48
 1/10 Didiiayer ***** válasza:
100%
Pedig ez nem mehet a végtelenségig, lekéne ülnöd vele és megbeszélni ezt az egészet. Elhiszem, hogy nem akarod megbántani, viszont ő is lehetne veled megértőbb és elkéne fogadnia, hogy neked ez a kapcsolat már nem megy.
2014. márc. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
zárd le hamar, hogy szabad lehess.
2014. márc. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
rajtam kívül nincs senkije...nincsenek barátai, a szülei elváltak és már a közös életünket tervezgeti... én meg már azt se szeretem, ha egyáltalán hozzám ér, nem akarok találkozni vele ő meg azt hiszi hogy minden rendben.
2014. márc. 25. 17:56
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, mert ha már nem szereted, akkor reménytelen.

És csak utána ismerkedj mással, ha tőle már elbúcsúztál.

2014. márc. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok, ez is csak alátámasztja a következő állítást:

[link]

Sajnálom szegény srácot. :(

2014. márc. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez a videó szerintem elég alpári. Hidd el, én is sajnálom de nekem is rossz nem csak neki.
2014. márc. 25. 19:12
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Akkor ne más felé kacsintgass, hanem beszéld meg vele, hogy mi a gond! Ok nélkül nem lehet kiszeretni valakiből. Az elején miért tetszett meg? Mi volt régen más, mint most, mit nem tud már adni amit régen igen?
2014. márc. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak tudnám miért voltál olyan buta liba, hogy visszamentél hozzá?
2014. márc. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Azért mert a szívem szakadt meg mikor láttam hogy szenved
2014. márc. 25. 20:30
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, ez előfordul... meg is értem.

De nem szabad ezt sokáig csinálnod, és előbb-utóbb el kell búcsúznod tőle.

2014. márc. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!