Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy szakítás után, újra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szakítás után, újra összejöttem a barátnőmmel,2 hónapja vagyunk együtt minden jó meg tök boldogak vagyunk . Csak azt mondta hogy már nem szeret úgy? Mivel tudnék bizonyítani vagy bármi ism. BÁRMI. nagyon szeretem és kb belehalnék ha elveszíteném

Figyelt kérdés

2014. márc. 26. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Hááát, ez igazából már el van rontva. Ez a nem szeret úgy ez vagy azt jelenti, hogy kevésbé szeret téged, vagy azt, hogy csak jó d*gni veled, vagy csak jobb vagy neki, mint a semmi. Tehát szerintem rosszat jelent. Persze mindent meg lehet javítani, ha akarják az emberek. Szakítás után újra összejönni....eddig nem sok példát láttam arra, hogy ilyenből jó süljön ki. Általában nem tartósak ezek a dolgok. Ha nem akarod elveszíteni, szeresd, járj a kedvében, legyél kedves vele, lepd meg valamivel (nem pénzbe kerülő dologgal), újíts valamit. De ne ess át a ló túl oldalára! Mennyi ideig voltatok külön, előtte meddig voltatok együtt?
2014. márc. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezért nem jó egy kihűlt kapcsolatot felmelegíteni,hiszen úgy csak a töltött káposzta jó.Ha már egyszer valami elromlott,utána nem lesz ugyanaz.
2014. márc. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
3-hónapot voltunk külön, de mind a ketten szenvedtünk mint a barom. de tényleg nagyon. és azt mondta lehet úgy mint régen csak idő kell neki. csak azért mégis csak félek, ezért szeretnék a kedvében járni .
2014. márc. 26. 18:08
 4/4 anonim válasza:
van rá példa hogy jó lehet újrakezdeni...csak ezzel hogy nem olyan mint volt (gondolom rosszabb) nem sok esélyed van...de azért csak hajrá!!!csak ne éld bele nagyon magad /szerintem/
2014. jún. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!