Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk a pasimmal, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a pasimmal, és összejöttem egy másikkal mit tegyek? (lent tővebben)

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok,szakítottunk a pasimmal ő 18 volt,összejöttem egy velem egyidős pasival de még szűz:S én viszont már nem....szerintetek ez jó így?:S
2010. aug. 21. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szereted? mert ha igen, akkor ki a fas.zt érdekel hogy esetleg gáz, ha nem szereted, akkor meg nincs értelme összejönni vele
2010. aug. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Decoy ***** válasza:
84%

miért van ennyi hülye tini?


ki a rákot érdekel, hogy szűz vagy nem? Ha szereted vele maradsz ha nem akkor minek?

Én is 16 vagyok de nem teszek fel ilyen gyökér kérdéseket...Jézusom...

lehet lepontozni...Sz@rom le


Wilson voltam...

2010. aug. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Tehát gyakorlatilag szexpartnert váltottál, ha ez a legfontosabb...
2010. aug. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Ennyire zavar hogy szűz?Akkor menj és bas*asd szét magadat azokkal a "tapasztalt" fiúkkal te buta liba!
2010. aug. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem szexpartnert váltottam,de az ex pasim nagyon tapasztalt volt,és rettenetesen szerettem,de sajnos vége lett,és akivel most együtt vagyok félek hogy nem lesz jó a szexuális életünk.
2010. aug. 21. 13:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát kérdező...elég buuzi vagy, ha ez miatt aggódsz. Már bocs. De szerintem nem ez az elsődleges szempont. Ha csak azért jársz vel, hogy vki megduugjon, akkor keress egy nagy fiút.

amúgy meg úgy is egymásra hangolódtok majd, ha minden

oké lélekben.

17/l

2012. márc. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Centurio77 ***** válasza:
Egy 16éves lánynak nem a sex kellene hogy a legfontosabb legyen!! De!! Ha szereted az új barátodat örülj neki hogy te vagy az a lány aki elveszi a szüzességét!! Majd kitapasztaljátok hogy nektek mi a jó!! Egy 18éves srác se tudhat mindent (sőt) :-D !! Majd ha egy kicsit idősebb leszel megérted mire gondoltam!!
2012. márc. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!