Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért jó a csajoknak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó a csajoknak, ha párkapcsolatban a pasijuk bunkón viselkedik vele?

Figyelt kérdés

Szóval nem a rendes srác, hanem amolyan rsszfiú, aki tojik a csajra, olyan kell.


Csajok, nektek miért jó, ha nem tiszteltek, fiú részéről a szkítás bármikor benne van a levegőben? Nem jó nektek egy stabil kapcsolat, ahol nem kell azon gondolkozni, hogy mit fog szemétkedni, meg mikor fog szakítani? Nem jó, egy olyan pasi, aki segít nektek ha baj van, és nem mondja azt, hogy nem ér rá?


Miért izgultok rá a megalázásra?



2014. jún. 16. 15:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem izgulunk a megalázásra :D
2014. jún. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ez nincs is skac! Csak a srácok ennyit szűrnek le ebből. 26/F
2014. jún. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert valószínűleg azoknak a lányoknak még nem lett beszélve a fejükkel. L
2014. jún. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3# ja és valószínűleg azért van hogy az összes szarik arra aki megértő velük.
2014. jún. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem bunkó volt, repült is.
2014. jún. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Istenem, te igen gyökér.
2014. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem jó a csajoknak ha a pasi bunkó.. Pár szerencsétlen srác rossz csajszival kezdett ki és már is jön a világraszóló következtetés a csajok csak a bunkó r*hadékokra buknak. Háát nem. Én nagyon is díjazom ha egy srác kedves éd odaadó. Aki meg sz*rik a fejemre annak én is sz*rok a fejére ennyire egyszerű :)
2014. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Sosem mennék bele ilyen kapcsolatba. Egyenrangú társként, egymást támogatva, stabilan, biztonságosan, szeretetben kell egymás mellett állni. Nem értem a kérdésben szereplő lányokat. Nekem az nem menne...
2014. jún. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A nőknek azért kellenek a rosszfiúk, mert azok nem rinyálnak, ha a nő elhagyja őket... ...nem lelkizik, csak megbassza a nőket, így megadva nekik, ami ellen ugyan tiltakoznak a szerencsétlen nők, de ez kell nekik...


A nőknek nem kell rendes pasi, hiszen amellett unalmas az életük... :-) ...a rossz fiúkat meg úgy gondolják meg tudják változtatni... ...a rendes fiúkon mit változtassanak??? Max rosszá teszik azokat is! :-)

2014. jún. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez kell a sok buta libának, mert "ez a menő". Na, én kivágom az ilyen hapsikat. :D 17l
2014. jún. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!