Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez később okozhat nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez később okozhat nekem gondot? Mondjuk hogy nem lesz tapasztalatom meg ilyesmik?

Figyelt kérdés
17/l vagyok és még még nem volt barátom (nem is csókolóztam), de egyelőre nem is szeretnék. Inkább majd csak főiskolán (ha egyáltalán felvesznek:D). Egyelőre szeretnék magamra koncentrálni és szeretném magamat fejleszteni. Hátrány lesz az hogy előtte nem volt párkapcsolatom? Most nem tetszik úgy különösebben senki, és csak azért összejönni valakivel hogy legyen valakim szerintem semmi értelem. Szóval lehet később ebből problémám?

2014. jún. 17. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyan mi? Semmi.
2014. jún. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
bocs ha hülyeséget kérdeztem, parázós vagyok:D
2014. jún. 17. 18:07
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Most nem vágysz erre, semmi gond. Csak ha már vágysz rá, akkor ne szorítsd háttérbe másra hivatkozva. (fősuli)

2014. jún. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Ebbe a társadalomba maximum, majd ki közösítenek,mert lenézik,azokat a csajokat akiknek nem a pasik meg a szex az életük!SAJNOS
2014. jún. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hagyd el.nincs.ertelme
2014. jún. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz bajod abból ha nem megy át rajtad a fél város érettségidig.
2014. jún. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:)
2014. jún. 17. 18:13
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kezd el amikor akarod.

Lényeg, hogy ne mások véleményére hagyatkozva döntsd el mikor akarod, meg hogyan, meg kivel, meg mit.


De az eredeti kérdés: a tapasztalatlanság azt jelenti, hogy bizonyos helyzetekre

- viták

- féltékenység

- szakítás

- stb.

nem vagy felkészülve. Azaz ezek neked később fognak gondot okozni, méghozzá, mikor megtapasztalod. Pontosan ahogy írod.

2014. jún. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as vagyok


Én egyetemen kezdtem el ismerkedni az ellenkező nemmel behatóbban testileg lelkileg. Ha visszamehetnék hamarabb kezdeném, nem azért mert mindenki más is hamarabb kezdte neeem:)

Egyszerűen pl nem kellett volna megbuknom egyetemen, a hónapokig tartó, szakítás utáni depresszió miatt, ha mondjuk hamarabb megedzem magam.

De lehet te majd erősebb leszel ilyen helyzetben, VAGY, nem is kerülsz bele:)


Ügyesen, és céltudatosan!

2014. jún. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2014. jún. 17. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!