Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 vagyok és nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 vagyok és nem volt még barátnöm. Elment az egész tinédzserkorom és semmi tapasztalatom párkapcsolat, szex terén. Úgy érzem csomó mindenböl kimaradtam. Nagyon szeretnék b. nöt, eddig sehogy sem jött össze. Tanácsok, vélemények?

Figyelt kérdés

2014. márc. 20. 21:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ciki!
2014. márc. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

küldj egy képet :) meglátjuk, hogy esetleg a kinézeteddel van-e a gond vagy nem :)

L

2014. márc. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Kb úgy írod mintha 28 lennél..

A tinikorod még tart..nem vagy semmiről lemaradva...

Azert mert manapsag ndenki leir mindent, nked nem kell.

Az én időmben (10éve) a olt az atlag, hogy a férfiak 17-18 évesen vesztettek l aszüzességükt..tehát az atlag, így volt aki korábban bfol aki később..

Nem kell törcsösen qkarni, mert az nem aegít

2014. márc. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy jóképű/menő (vagyis swagos páva aki minden hétvégén beb*szik mint állit valami diszkóban) és nem vagy kigyúrva még 7-10 évig nem is lesz barátnőd (ahogy nekemse). Ne figyelj arra amiket a csajok fognak irni mert CSAK AZ ILYEN SRÁCOK JÖNNEK BE NEKIK!!!!
2014. márc. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
:DDDDD mi 12evesen mar nemvoltam szuz,ès mindig mentünk spancikkal hètvègèn beb@.ni:D
2014. márc. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Na ne is mondd... A mai kortársaim teljesen kiakasztanak. A fiúk yolo swag pávák, a lányok ri*ancok. A 60% biztos ilyen. Ez az etalon.. Elkoelrcsosul a világunk. Itt vagyok 18 évesen, intelligens,rendes srác aki csak barátnöre és szerrmetetre vágyik is nincs senkim:D Nagyon nehéz rendes lányokat találni. úgthogy ha vannak itt, írjanak :)
2014. márc. 20. 23:09
 7/13 A kérdező kommentje:
Na ilyenekröl beszélek mint az 5. Jól elb*sztak a szüleid ha már 12 évesen beb*szogattál.. :)
2014. márc. 20. 23:13
 8/13 A kérdező kommentje:
4. az meg általánosítás, hogy csak azok jönnek be nekik. A többségnek tényleg azok, de vannak rendes lányok, akiknek nem a páwák jönnek be, csak kevesen vannak.
2014. márc. 20. 23:16
 9/13 anonim ***** válasza:
Miért ha bejönnek a pávák akkor már nem vagyok rendes? És am nagyon sok nem páva srácnak is van barátnője. Ismerkedj mondjuk szerintem ne itt :) és nem vagy még lekésve semmiről
2014. márc. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Engem kifejezetten taszítanak a páwák, ha van kedved írj:D 17/l
2014. jún. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!