Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Valósak az érzelmeim?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valósak az érzelmeim?

Figyelt kérdés

1 éve majdnem összejött egy sráccal,de elbaltáztam,aztán rá párhónapra megismerkedtem 1 másik pasival.tömören-röviden: nagyon harmónikus volt köztünk a hangulat,összejöttünk(idővel)majd az előző sráccal elkezdtem beszélgetni barátiszinten. látszódott h többet akar,ezért mondam h felejtsük el egymást..(én is éreztem valamit,de a pasimat nemakartam elhagyni,holmi főútó érzés miatt) telt múlt az idő,. a srác felkeresett... ismét le lett koptatva. eltelt bőven idő.. mostmeg úgyérzem HIÁNYZIK(van barátnője:/) remélem ez egy átmeneti érzés.. hisz ugyancsak nemakarom elhagyni a barátomat.. ő vele minden olyan szép és jó.. SZERETEM,de az előző személy iránt is érzek valamit. csak gyötröm magam :(

17 /L



2014. jún. 17. 22:23
 1/4 ASOT ***** válasza:
Inkább afelől vannak kétségeim , hogy a jelenlegi barátodat valóban szereted e, és nem úgy mint egy barátot....
2014. jún. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
egyetértek az első válaszolóval.
2014. jún. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szeretem,azaz SZERELMES vagyok belé. úgyérzem nemtudnék nélküle élni.. de ugyanakkor ott van az a másik...
2014. jún. 17. 22:33
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
szerelmes a nénikéd.
2014. jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!