Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan változtassam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassam meg gyökeresen az exemhez való érzelmeim?

Figyelt kérdés

Úgy két hónapja szakított velem azzal az indokkal, hogy már nem szeret. Letiltott facebookról, telóját kinyomta ha kerestem bármikor és amúgy meglopott közel egy havi fizetéssel. Közel három évig voltunk együtt. Eleinte eszméletlen rosszul viseltem, mostmár egész jól vagyok. Nem ez a lényeg.

Bármikor amikor rajta elmélkedek, iszonyú rossz érzés fog el. Nagyon nagyot csalódtam, már új ember vagyok teljesen, talpamra álltam, de ha szembe jönne velem az utcán, egyszerűen összerogynék lelkileg. Miért lehet ez és hogyan tudnám ezt a gyengeségemet teljesen megszűntetni?

19f



2014. márc. 5. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Majd az idő segít, más sajnos nem tud..
2014. márc. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kolosszus22 ***** válasza:
Pff...meglopott egy havi fizetéssel? Egy percig ne sajnáld, örülj, hogy megszabadultál tőle. Sehogy nem tudod megszüntetni, 3 év nem kevés idő, de még pár hónap ls hidegen fog hagyni a látványa is.
2014. márc. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!