Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon szerelmes belém? (többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon szerelmes belém? (többi lent)

Figyelt kérdés
van egy lány az osztályba aki állítólag jár egy fiúval. Higgyétek el hogy nem foglalkoznak egymással (tényleg tudom mert beszéltem a fiúval) A lány előttem ül órán, és szünetbe mindig piszkál(kis jelentéktelen dolgokkal),néha hátrafordul és mosolyog (órán). Osztály kiránduláson voltunk direkt mellém ült, egy gyerek hozott chipset és abból megpróbált a számba adni, aztán zenét akartam hallgatni és el akarta venni a fülhallgatómat.Vajon miért csinálja ezeket? JA és kimaradt valami az osztályba én vagyok az a gyerek akinek humoros beszólásaival képes mindenkit megnevettetni.

2014. jún. 19. 12:38
 1/8 A kérdező kommentje:

Kimaradt valami:

F/13

2014. jún. 19. 12:39
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne tudj ilyen sokat magadról, mert így azt hisszük, hogy túl sokat képzelsz magadról. Pl. az utolsó sor, eléggé jelentéktelen információ.


Felejtsd el a gyakorikerdesek felhasználókat ilyen téren. Az a véleményem, hogy beszéljétek meg együtt.

Az, hogy mosolyog, semmit sem jelent. Vagy legalább is nem sokat. Ebből nem szűrhetsz le ilyen tanulságot. Viszont, ha lenne közöttetek kommunikáció, az még jobb lenne.


Itt mi még azt se tudjuk, hogy neked mi az érzésed a lány iránt.

2014. jún. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez lehet sima haverkodás, a mai lányok azért picit nyitottabbak az ilyesmikre, mint amikor én voltam ennyi idős. Ha folytatja, akkor jó eséllyel érdekelheted.
2014. jún. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
már fél éve ezt csinálja, és egyébként igazából teszik nekem (de senki nem tudja csak az egyik nagyon jó barátom akibe megbízok)
2014. jún. 19. 12:52
 5/8 anonim ***** válasza:
hááát ha így áll a dolog, akkor piszkáld egy kicsit te is őt.. :) legyél bátrabb, hamar kiderül, hogy benne van-e a mókában..
2014. jún. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam hogy én nem piszkálom őt. És nem mondja hogy hagyd abba, vagy nem piszkálj sőt nem is céloz rá.
2014. jún. 19. 13:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tetszik neked is akkor dumáljátok meg vagy kérdezz rá hogy tetszel-e neki ;)
2014. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ok köszi a válaszokat.
2014. jún. 19. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!