Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Friss kapcsoltban szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsoltban szerintetek normális az h a párom még nem teljesen feledte el az előző bnőjét, nagyon szerelmes volt belé. Most az állítja h engem nagyon szeret de akkor meg hogy létezik az h az előző bnője felé sem közömbös, van ilyen?

Figyelt kérdés
2014. jún. 17. 20:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
A legelső barátnője volt? Mikor szakítottak?
2014. jún. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Sokáig volt azzal a lánnyal? Mennyi idő telt el a ti kapcsolatotok és az ő kapcsolata között? Lehet még nem tudta "elfelejteni".
2014. jún. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem a legelső volt, és kb. fél éve vagy lassan egy éve...
2014. jún. 17. 20:52
 4/23 A kérdező kommentje:
Elvileg egy évig voltak együtt, mert megcsalta...
2014. jún. 17. 20:53
 5/23 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ez olyan fajta "nem felejtette el" dolog, hogy negatív értelemben. Nem sikerült teljesen feldolgoznia.

Sajnos az én jelenlegi párom is így járt. Megcsalta az előző barátnője és ez elég nagy sebet okozott a kis szívén, és még szerintem a mai napig sem annyira gyógyult be neki. Lehet ez a helyzet nála is.

2014. jún. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 ASOT ***** válasza:
Előfordulhat az ilyen. De azért egy intelligensebb ember ezt nem hozza fel egy kapcsolatban nem mondja ki.
2014. jún. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ő ennek ellenére is szereti, és amikor megismertük egymást még mindig ezen rágódott" most mintha tényleg javulna a helyzet és úgy gondolom kevesebbszer jut eszébe de még mindig ott motoszkál a fejében az exe... a képek a telóján stb nagyon bántóak rám nézve, habár azt is érzem h valóban őszitén szeret... kettős érzelmeim vannak... nem tudom hogy mit gondoljak,de nagyon félek a csalódástól
2014. jún. 17. 21:01
 8/23 anonim ***** válasza:
Huhh ez elég rosszul hangzik. Szerintem beszélj vele. Ha nem fogja fel, én a helyedben megmondanám neki, hogy ő mit is szólna ahhoz, ha te is tartogatnál képeket az exedről?
2014. jún. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 ASOT ***** válasza:

És te ezt így felvázoltad neki? Elmondtad az aggályaidat problémáidat? És minderre az volt a válasza, hogy nagyon szeret téged?

Vagy ezt így részletesen még nem mondtad el neki?

2014. jún. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
beismerte, erre berágtam mondtam hogy egy dbig ne keressen, hát nem is írt aznap, másnap pedig azt írta hogy nagyon szeret, azóta nem esett erről szó... de tisztázni szeretném vele a dolgot normálisan, mert nem szeretnék senkinek a pótléka lenni... kicsit bedepiztem amúgy :(
2014. jún. 17. 21:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!