Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiúba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba, és szeretném finoman a tudtára adni. Hogu tegyem? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nem szeretnèm ha nyomulósnak tünnèk, csak jeleket szeretnèk küldeni neki, amiket vagy èszre vesz vagy nem... de szeretnèm ha valami fogalma lenne arról hogy most mi van..... Arról fogalmam sincs èn tetszek e neki, erröl is szeretnèk kèrdezni. Õ milyen "jeleket" adhat felèm ha tetszek neki vagy szerelmes belèm? ( csak normális válaszokat szeretnèk, elõre is köszi)

2014. jún. 20. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Nezz a szemebe ,mosolyogj ra esetleg szolitsd le , vagy irj ra facebookon :)
2014. jún. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
..vagy egyszerűen rúgd bokán
2014. jún. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sz.pd le!
2014. jún. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom, hogy az egyenes beszéddel többre mész!

Küldheted hónapokig a jeleket, ha nem érti, akkor mind hiába és te leszel csalódott. Jobban értünk a beszédből. Tudod, emberek vagyunk!

2014. jún. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a legtöbb választ, utolsó : tudom hogy emberek vagytok, nem akartam hogy az jöjjön ebbôlle hogy lenèzlek titelet, Isten ments, ilyet nem akartam mondani, sajnálom hogy ez jött le az egèszbõl, csak az van hogy fèlek a pofára esèstõl, ès nem akarom hogy a viszonylagosan jó barátságunk tönkre menjen, ezèrt nem akarom elmondani

neki... a helyzet az hogy nèha rendes, nèha pedig nem, ès nem akarom h ez a nèhai rendessèg is tönkremenjen... olvastam olyat h pár fèrfi (tisztelet a kivètelnek, nem a nagy általánosságról beszèlek, mondom, csak olvastam!) nem tudja eldönteni h rendes vagy ne az legyen... szerintetek ebbe mi az igazság?

2014. jún. 20. 20:10
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom, de ha Te többet akarsz tőle, akkor valamit tenni kell. Ha így maradsz, akkor semmi sem lesz és bánni fogod. Ha esetleg kiderül, hogy nem hozzád való, az jó, mert legalább tudod és nincs "mi lenne ha". Ha pedig minden klappol, akkor szuper: összejöhettek. Tehát olyan rosszul nem fogsz kijönni belőle. Ha meg ezért elhidegül tőled, akkor az olyan is: jobb neked nélküle. Ergo csak nyerhetsz vele.
2014. jún. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. jún. 24. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!